Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ricinus olaj hajnovesztesre?

A ricinus olaj hajnovesztesre?

Figyelt kérdés

Nem ertem hogyha azt mondjak hogy hajra es szempillada jo hatassal van meg babahajakat noveszt es gyorsitja a novekedest akkor kozbe hogy ajanljak pl. borhibakra is?

Ha az arcomon levo kis borhibara kenem ott nem lesz szoros?



2022. nov. 9. 23:29
 1/2 anonim ***** válasza:
12%

Engem is foglalkoztatott a téma, ugyhogy konzultáltam erről a fodrászommal.


Azt mondta, hogya hajra, tulajdonképpen akármit kenhetünk nem segíti elő a hajnövekedést.

Ez genetikától függ hogy milyen gyorsan nő a hajad.


A ricinus olaj, egészségesebbé teszi a hajad. A hajszálakat molekulák alkotják, ha pl el van töredezve a hajad ott a molekulák sérültek. A ricinus olaj ezeket feltölti, nem teljesen, de segít rajtuk.


Illetve a korpásodásra is jó.

2022. nov. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Külső ápolásra jó, de én még a Doterra rozmaring olaját ajánlom samponba keverve, nagyon sok jót hallottam róla.


Illetve ha komolyabb hatást szeretnél elérni (ami nem mindenkinél lehetséges, mert nagyon sokat számít a genetika), próbálj meg vitaminokat szedni, esetleg kollagént, egészséges és kiegyensúlyozott étrenddel természetesen, plusz sok-sok vízzel.

2022. nov. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!