Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tetoválást szeretnék csináltat...

Tetoválást szeretnék csináltatni a mellemre! (úgy hogy egy kicsit legyen a mellemen és a melkasomon értitek) Lehet valami következménye későbbiekben? Nagyon fáj?

Figyelt kérdés
2008. dec. 24. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
5%
A következménybe bele sem merek gondolni! Hogy miért? Gondolj bele, mi lesz a melleddel 70 évesen? :O xD :S Na mind1...a te tested, te életed! Most úgy is azt teszed ami neked tetszik és nem foglalkozol azzal mi lesz később! Ja és arra gondolsz nem érdekel, úgy sem leszel 70 éves...
2008. dec. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jólesett leszólni??? nemtudom miért nem lehet ezen az oldalon normálisan válaszolni már!mindenki lehurrogja a kérdezőt..hihetetlen
2008. dec. 24. 23:21
 3/7 anonim ***** válasza:
10%
Nem lehurrogás volt! Te kérdeztél, én meg leírtam a véleményem! Már válaszolni sem lehet...hihetetlen
2008. dec. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem arra gondolt a kérdező, hogy lehet-e emiatt beteg például.

Az, hogy lógni fog a melle... 70 évesen egyébként is csúnya lesz, már nem azért :DD

Ez a mai generáció pedig... mire öregek leszünk szinte mindenkinek lesz tetoválása úgyis. Nem lesz ez akkora dolog. És majd nézegetheted, hogy jaj mennyi év telt el, mióta veled van már az a tetoválás és nahát hogy megviselte "őt is" az idő... és visszagondolhatsz, amikor csináltattad. Amúgy sem fogod már mutogatni magad akkor. Tök mindegy, ha nagyon akarod csináltasd meg. De legalább fél évig várj, hogy tudd nem csak egy fellángolás. Mert később nagyon megbánhatod. Nekem régen volt egy olyan időszakom, hogy piercing tetoválás minden mennyiségbe. Most meg, azt érzem hogy nem az kell ahhoz hogy boldog és szexi legyek. Hát kitudja mi lesz később...

Szerintem nem lesz semmi bajod tőle, ha rendes helyen csináltatod meg és minden tiszta. És rendes tintával dolgoznak. Akkor nem lehet gond, másnak is van ott tetoválása. Érzésteleníteni biztos fogják jegelni is lehet vagy lidokain vagy van valami fagyasztó spray meg kitudja még mik. Mondjuk ha magamból indulok ki, hogy a mellem közötti rész mennyire érzékeny. Ha egy pattit kinyomok akkor is úgy bepirosodik fél perc alatt, hogy ijesztő! És alig múlik el... De mondjuk az első pár szúrás után már megszokod. Ki lehet bírni szerintem.

De ha elmész januárban konzultálni egy tetoválóművésszel ő mutat neked képeket, elmondja hogy készül stb. Akkor többet megtudsz és esetleg meggondolhatod magad :))

De szerintem ha ez a vágyad ne félj belevágni. Csak előtte mindent gondolj át, hogy milyen ruhákat hordhatsz akkor stb. Mert sokszor olyan helyre kell menni ahol jobb ha nem látszik a tetoválás...

Na mindegy. Boldog Karácsonyt! :)

2008. dec. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Már neharagudj kedves elsző válaszoló, de a kérdező nem pótmamit kért, hogy megtegye-e vagy mi lessz vele. Csak tudni szeretné, lehet e baj. Jah, és 70 évesen sztem úgyse csöcskidobósan akar az utcán járkálni, csak most akarja kiélni az életét amíg lehet. És nem, én kétlem, hogy bármiféle bajod lehetne. Csak egy ideig biztosan fájni fog. De az meg idővel elfog múlni, ahogy gyógyul. És ne hallgas az idióta pebenészedett lúzerekre. Csak irigyek, mert ők nemtehetik meg.:P
2008. dec. 25. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem van tetoválásom és most tervezem a másodikat!Arra számíts,hogy érzésteleniteni nem fogják!:)..nem szokás.Nekem az ágyékomnál van egy,nem fájt csak amikor csontos részhez ért.Ez mindenkinél így van(bár nekem elég magas a fájdalom küszöböm.)Nem fog nagyon fájni csak kicsit kellemetlen lesz.De ahogy mondtam a csontos résznél nem lesz öröm:)..De hanagyon fáj akkor lehet azt is csinálni,hogy a kontur és ha már nem bírod akkor majd máskor befejezitek.

2008. dec. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a rendes válaszokat. :)

Boldog Karácsonyt!

2008. dec. 25. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!