Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ránctalanító krémekre miért...

A ránctalanító krémekre miért van rá írva, hogy "Szem környékére ne kerüljön!"?

Figyelt kérdés
Hisz az ember ott kezd először ráncososdni. Mi történik hosszabb távon ha mégis kenek belőle oda is?

2022. nov. 24. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ott érzékenyebb a bőr. Lehet viszketne, esetleg szembe kerulve is irritalna.


Probald ki, azt meglatod, hogy reagál a bőröd ott.

2022. nov. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Így használom már kb egy hónapja. Semmi bajom.

A hosszú távú hatására lennék kíváncsi.


Mindenfélét olvasok, hogy megkeményíti a szemkörnyéki bőrt és még ráncosabb lesz. Más szerint meg egyszerűen csak nagyok a molekulái a szemkörnyéki bőrhöz. A szemkörnyékápolóban kissebbek, ezért kell az oda inkább.

Na most mi az igaz?

2022. nov. 24. 16:47
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Hogy külön el tudják adni a szemránckrémet is.
2022. nov. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert elvileg ott érzékenyebb a bőr, könnyebben irritálhatja. Ezért gyártanak külön szemránckrémet is. De ha neked semmi bajod tőle akkor kend nyugodtan. Én is szoktam, az én szememet nem bántja.
2022. nov. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2022. nov. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szemránckrémtől csak ráncosabb lettem, én arckrémet kenek oda is, azóta sokkal jobb.
2022. nov. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ott erzekennyebb a bor konnyebben irritalodik
2022. dec. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!