Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászhoz menni csak hajmosásra?

Fodrászhoz menni csak hajmosásra?

Figyelt kérdés
Derékig érő szőkített hajam van, és nekem nagyon macerás megmosni, a mindenféle samponnal, balzsammal, nagyon sok idő és nem fogyaszthatok sok vizet otthon... Heti 1x-2x szoktam mosni. A fodrászok vállalnak csak hajmosást?

2022. nov. 28. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:
85%
Biztos van, aki igen, viszont nem lesz olcsóbb, mint otthon mosni.
2022. nov. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, miért ne vállalnának?



Okok, amiért valaki csak mosásra megy:


-friss műtéti varratai vannak pl az arcán, nyakán amik nem lehetnek vizesek, samponosak (meglepődnél hány ilyen van)


-valami olyan fogyatéka vagy kondítciója van, ami miatt nem éri el a fejét, nem tudja felemelni a karjait


-bonyolultabb hajtípusok pl raszta haj kezelése



De nem, nem lesz olcsóbb, és nem értem miért nem fogyasthatsz vizet otthon? Nem egyszerűbb beleadni a vízszámlába?

2022. nov. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!