Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mekkora volt a legnagyobb...

Mekkora volt a legnagyobb hossz, amit egyszerre vágattatok a hajatokból?

Figyelt kérdés
Kb. hány cm, meddig érőről meddig érőre?

2022. dec. 5. 23:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy 20cm .


Kb derékig ért, így épp nyak alatti lett. Nem ennyit akartam, de azt mondtam, addig vágja amíg teljesen egészséges :))


Először utáltam, aztán megtetszett, sőt, jól éreztem magam :) Azóta is gondolkodom, megint meglépem .

2022. dec. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hosszú hajból bob, azóta sem növesztem, csak akkora legyen, amit még be lehet kötni.
2022. dec. 6. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb hátam közepéig ért volna le de inkább rövid fiúsra nyírtam le.
2022. dec. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Metionin ***** válasza:
100%
55 cm. Fenékig érőből állig érő lett. Ez már 10+ éve volt, pár év rövidebb haj után visszanövesztettem és mellig érőtől fenékig érőig váltakozott. Most megint a fenekem tetejéig ér de kíváncsi vagyok, meddig tud megnőni úgy, hogy csak a töredezettet vágatom belőle, így most növesztem amíg nem kezd zavarni a hossza.
2022. dec. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia Metionon!

Nagyon szép lehet a hajad. Kíváncsi vagyok én is, hogy meddig tudod majd megnöveszteni. Kitartást és gratulálok hozzá. Van egy vendégem neki a bokájáig ér a haja (145cm). Tavaly le akarta vágatni derékig érőre, de végül nekem és a férjének sikerült lebeszélnünk róla. Most már azt modja mikor eljön, hogy örül neki,hogy nem vágatta le.

2022. dec. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hátközépig érőből állig érőre.
2022. dec. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Csípőig érőből 20-25 centisre.
2022. dec. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
80 centisből lett teljesen kopaszra borotvált, idén tavasszal. Nagyon szeretem az új stílusomat, azóta is rendszeresen borotválom a fejem :)
2022. dec. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!