Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha kizárólag éjjeli műszakban...

Ha kizárólag éjjeli műszakban dolgozom, éjjeli, vagy nappali arckrémet kellene használnom éjjel?

Figyelt kérdés
31 vagyok, férfi és fogalmam sincs ezekről a dolgokról. Logikusan az éjjeli krémet éjjel kellene használni, amikor ugye alszunk. Viszont az éjszakások nappal szoktak aludni, amikor a nappali krémet kellene használni. Tanácstalan vagyok, hogy akkor most melyiket vegyem meg. Vagy vegyem meg mindkettőt?

2022. dec. 18. 00:58
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Te komolyan elhiszed, hogy jelent bármit, hogy a marketingesek mit írnak a dobozra? Egyelek meg.
2022. dec. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A nappalit. Az éjszakai krém az alvás közbenre való, amikor kevésbé mozognak az arcizmaid, alacsonyabb a testhömérsékleted, a vérnyomásod, mások a hormonszintjeid, az összetételük is más. Gond nyilván nem lesz belöle, de én a nappalit használnám éjszakai munkához. A lényeg, hogy ápold az arcod és hidratáld.
2022. dec. 18. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
1# a marketingesek semmit nem írnak a dobozra, a marketing feladata a piackutatás. Pl ne semleges vagy kellemetlen legyen a terméknév, ne foszöld, taszító a csomagolás, elegáns, nem ízléstelen betütípus, grafika, fiataloknak szánt krém ne legyen levendulaillatú, idösebbeknek szánt vattacukorillatú stb. A dobozon rajta vannak az összetevök, meg hogy a krém mit tud: "elhiszem" a fényvédö hatást, mert tapasztalom, hogy nem ég le az arcom tíz perc alatt, amíg kiugrok ebédért, "elhiszem" a hidratáló hatást, mert érzem, hogy rögtön beszívódik, és nem feszül a böröm napközben, meg nem lesz száraz, "elhiszem" a hámlasztó hatást, mert rögtön látom az eredményt, "elhiszem" a ránccsökkentö hatást, ha ez egy hónap alatt látványos, stb Mindenki számára más krém a jó, a bör pedig a legnagyobb szervünk, a szépségen túl is szerepe van, vigyázni kell rá, ápolni, bár nyilván a szépség sem egy utolsó szempont.
2022. dec. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nappalit. Az éjjeli általában táplálóbb, de nehezebben szívódik be és fontos, hogy nyugalomban legyen ilyenkor a bőrfelület.
2022. dec. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. dec. 18. 22:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én nappalim jobban tele van szilikonnal, mint az éjszakaim. Nappal, munka közben szeretem, hogy védi az arcom, alvás közben nem tudnám elviselni.
2023. ápr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!