Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi az oka annak, hogy a pár...

Mi az oka annak, hogy a pár mm-es tüsi haj lányoknál ma már nem extrémnek, hanem divatosnak, elegánsnak és bűbájosnak számít?

Figyelt kérdés

Ebben a cikkben is írtak erről: [link]


Én is ezt tapasztalom, hogy ma már ha egy lány géppel letolja a haját, az nem egy extrém, lázadó frizura, hanem egy divatos, elegáns és bűbájos hajviselet.



2023. jan. 1. 17:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem is szép és bájos a tüsi haj a lányokon, és örülnék neki, ha sokkal elterjedtebb lenne az ilyen haj. 33/F vagyok
2023. jan. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Kinek mi. Nekem lányként a tüsi haj nem tetszik lányokon. Mármint, lehet ez elavult nézet sokak számára, de szerintem a hosszabb haj szebb, viszont ettől függetlenül mindenkinek olyan haja legyen, ami neki tetszik. Viszont na, nyilván minden csak az elején számít extrémnek, aztán ha pedig egyre gyakoribb lesz az emberek körében, akkor már nem igazán nevezhető extrémnek, hanem megszokott lesz. Szóval ez a lányoknál is a tüsi haj, régen lehet ritka volt és emiatt extrémnek számított, de ma már azért gyakoribb, már nem annyira meglepő, ha egy lánynak ilyen a haja.
2023. jan. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Mifelénk egyáltalán nem bájos.
2023. jan. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%

Ha ez a bájos, akkor nem akarok ezen a bolygón élni.

Nagyon ronda.

2023. jan. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Tipikus általánosító cikk, amikor egy szubjektív véleményt akarnak igazságként becsomagolni, amivel aztán hülyíthetik a tiniket és az öregasszonyokat.

Nem ad valós képet sem a személyiségről, sem a jellemről, ha valakit beskatulyázunk már pusztán egy hajviselet miatt.

Akinek pl. rák után nő vissza a haja, és először tüsi, arra is rögtön rá kell sütni, hogy csak és kizárólag “extrémkedés” vagy “bűbájoskodás” miatt visel ilyen fizurát?


A nagymamám mesélte, hogy a húgának volt először rövid haja a nők közül a családban. De ez még nem is volt “extrém” frizura, csak a válla fölé ért.

Egyes rokonok már emiatt patáliát csaptak abban az időben. Hála Istennek, hogy jelenleg nem ilyen időket élünk.

2023. jan. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még most is extrémnek számítanak. De alapvetően tetszenek, lehetnének többen :)
2023. jan. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet elegánsan és bűbájosan viselni, és azt nagyon szexinek és izgalmasnak találom. De divatosnak - sajnos - nem mondanám. Talán 20-25 éve volt valamennyire az, ahogy emlékszem, de akkor sem "mainstream" szinten.
2023. febr. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 NTBS ***** válasza:
78%
Nem számít annak.
2023. febr. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
67%
Nekem is tetszene ilyen frizura lányként. De sajnos szerintem manapság is ciki.
2023. febr. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%
Nekem akkor is extrem marad
2023. febr. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!