Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kombinált bőr, érzékeny bőr?

Kombinált bőr, érzékeny bőr?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy problémával fordulnék hozzátok, és megoldást szeretnék rá találni. Az a helyzet, hogy az arcbőröm problémás, és nem tudom, hogy mi lenne már jó. Sok pénzt költöttem arcápolási termékekre, de el vagyok keseredve mert ideig óráig érzem a hatását, és a javulást. A bőröm: a T-zónában piros, (szemöldök közti rész, orr, áll) zsírosabb, mitesszeres és tág pórusok jellemzik. Az orrom zavar leginkább, ott van több mitesszer. Az arcom többi részén tág pórusok vannak (inkább csak az orcák, de azok is néha pirosak) pattanás ritkán fordul elő. Ha sima víz éri, akkor érzem, hogy húzódik. Valaki tudna esetleg arcápolási termékeket ajánlani ezekre a problémákra? Előre is köszönöm 21/N

2023. jan. 5. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Eddig miket használtál?
2023. jan. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elég sokat rontottál már eddig is a bőrödön, hogy tovább kísérletezz vakon. Tönkretetted a Barrier rétegedet, amit nagyon gyorsan helyre kell hozni. Minél előbb keress fel egy kozmetikust aki segít. Ha gondolod ajánlhatom azt aki nekem is helyrehozta a bőrömet.
2023. febr. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Utolsó, már bocsánat, de miért kell ilyen hangnemben kiosztani? Egyáltalán honnan tudod, hogy tönkretettem?

Nem kell a segítséged.

2023. márc. 20. 17:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Azzal rontottad el, amit írtál is: rengeteg terméket próbáltál, ezeket nem írtad mik, mennyi ideig használtad őket és hogyan, de ha lett volna jó arcápolód akkor nem lenne olyan gond, hogy a víztől is ég a bőröd - ezért tudom, hogy teljesen tönkre van. Ha nem kérsz szakszerű tanácsot, csak tovább fogsz kísérletezni és a probléma csak fokozódik. Semmi rossz indulat nem volt a kommentemben ahogy ebben sem, pusztán a tényeket írtam le. Itt aligha kapsz olyan segítséget ami tényleg be is fog válni, mivel se a bőrtípusodat se az egészségi állapotodat nem ismeri senki, pedig csak ennek tudatában lehet bármit is ajánlani.
2023. márc. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!