Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajszárító hideg levegő...

A hajszárító hideg levegő fújója van olyan hatásos mint ta meleg ugyanúgy megszád tőle mint a melegtől?

Figyelt kérdés
Csak mert olyan hajszárítót akarok venni aminek van ilyen funkciója mert növesztem a hajamat is meg a fru frumat is és egész hamar nő ha nem kezelem meleggel tehát nem vasalom szárítom göndörítem stb. meg azt olvastam neten hogy ha növesztem a hajamat akkor ne használjak meleg levegős hajformázókat és lehetőség szerint kerüljem a szárítást is mert az is meleg levegős hajformázónak minősül és ugyanolyan káros mint pl.: a vasalás.

2023. jan. 17. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Tovább tart hideggel
2023. jan. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De úgy nem káros mint meleggel?
2023. jan. 17. 15:51
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Bár alacsony hőfokon a meleggel sincs baj.
2023. jan. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az olyan, mintha kint hideg szél fújna, hideg szélben sétálnál. Szóval szeirntme megfázhat tőle a fejed, a hajhagymáid; lehet újra az a hajszál már nem nő ki újra; én nem kockáztatnám; de amúgy pl tényleg tök jó lenne, ha a mi itthoni hajszárítónkon lenne pl langyos/kellemesen meleg fokozat; mert az a levegő amit kifúj, túl forró; mégha lejjebb veszem is, a másik fokozat; amit tud, még az is túl forró. Sajna:S:S Úgyhogy majd kell másik. :S:S


Szóval pl hideg levegőben, pl téli szélben nem tanácsos kint sétálni.


Régen amikor kicsi voltam (nemtom, mekkora pl 9 ? ), és este volt, és hajat mostam, de még vizes volt a hajam, és akkor még egyszer el akartam menni lefekvés előtt vécére; akkoris mondták, hogy vegyek föl sapkát, hogy nehogy megfázzak.


Szóval szerintem én ilyen kimondottan hideg szelet nem használnék hajszárításhoz.

2023. máj. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*Ja és azelőtt, mielőtt téli nap, de hajmosás előtt elmennél sétálni; ponthogy meg kell szárítani a hajat.
2023. máj. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*Nem értek hozzá; remélem,nem_írtam butaságot.
2023. máj. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!