Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek megéri teljesen...

Szerintetek megéri teljesen levágatni a hajam?

Figyelt kérdés

Már 1 ideje azon gondolkozom hogy rövid fazont vágatok a fodrásznál , a teljesen tüsi is megfordult a fejemben .

Amikor mondtam a fodrászomnak ő ellenezte , és azt mondta hogy gondolkozzak még rajta .Természetes vörös hullámos hajam van , de már szeretnék változtatni . Annyira kísért a dolog mindig is ki akartam próbálni .Nem a teljesen kopaszon hanem a tüsin gondolkozom ,és mintát szeretnék bele .Van valakinek esetleg ilyen haja aki esetleg megmutatná hogy hogy áll?Esetleg valamilyen minta ami jól nézett ki a rövid hajba festve?Megéri?Mennyi idő míg vissza nő ha nem tetszik? 19L



2023. jan. 19. 18:12
A kérdező szavazást indított:
Vágasd le
Ne vágasd le
41 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha küldesz képet, megmondom hogy mennyire állna jól! (egy fodrász)
2023. jan. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Így látatlanul is azt mondom, hogy próbáld ki, nekem bejön :) most milyen hosszú?
2023. jan. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 milisre vágtam le, tök rossz állapotban volt már, szét volt szőkítve meg minden. Egyáltalán nem bántam meg, és szerintem jól áll.

Mondjuk tegyük hozzá hogy én elég alternatív stílust képviselek, és rég megszoktam azt is hogy folyton bámulnak :)

Mikor még festettem megtanultam, hogy nekem havonta 1,5 cm-t nő a hajam, kb ez is az átlag. 18L

2023. jan. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem évek óta 5-6 centis a frizurám. Szeretem. Nyáron a tarkómnál felnyíratom nullással, sportolok és úgy nem izzad be. Az pedig különösen jó, hogy hajmosás után csak megtörlöm és kész is.
2023. jan. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
6%
Ha nem akarsz férfit az életedbe egy ideig,nyugodtan.
2023. jan. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#5 😂 és ezt tapasztalatból mondod, mert rövid hajú lány vagy, vagy csak neked személy szerint nem tetszik?

#3 vagyok, és elárulom, hogy semmilyen hátrányom nincs, így is tapadnak rám a srácok. Sőt, így sokkal feltűnőbb vagyok.

Aki szép, az mindenhogy szép :) Persze egy csúnyácska lány összhatásán sokat javíthat egy szép hajkorona, de egy szép arcú lányon nem ront a hiánya.

2023. jan. 21. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
7%
De,ront,és utálják a normális/jó pasik a tüsi hajat.Sőt,már az állig érő sem a kedvencük. Persze egy szutyok tinisrác örül,ha egy hajatlan de széparcú lány ránéz.
2023. jan. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
vágasd mindig minden alkalommal rövidebbre a hajad, így mindig kapsz egy új fazont, és nem kell olyan sokat növeszteni, ha úgy érzed még sem neked való ez a haj.
2023. jan. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

Nekem korábban lapockáig ért a hajam, amit ősszel levágattam 5 mm-esre, és ilyen mintákat festettem bele: [link]


Azóta is ilyen. Imádom így a hajamat! Csak biztatni tudlak, hogy te is vállald be. :)

2023. jan. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%
Tedd meg szerintem. Én tavaly szeptemberben kopaszra vágattam le majdnem derékig érőből, és azóta is imádom az új viseletet.
2023. jan. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!