Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Újra divat a rövidre vágott...

Újra divat a rövidre vágott frufru?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre több lányon látok ilyen, rövidre vágott frufrut:

[link]


Neked tetszik? Vágatnál ilyet?



2023. febr. 1. 00:21
 1/9 anonim válasza:
94%
Nekem gyerekkoromban (sajnos) vágtak ilyen Mátyás király frufrut, amúgy én személy szerint borzalmasnak tartom, de mindenkinek olyan haja van, amilyet akar. Relatív, hogy kinek mi tetszik, mindenkinek olyan haj a megfelelő, amiben a legjobban érzi magát.
2023. febr. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Én imádom ezt a frufrufélét, sajnos túl vékony és ritkás a hajam hozzá, különben már mennék is fodrászhoz ilyenre nyiratni :)
2023. febr. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Én is úgy vagyok, mint az 1-es, gyerekkoromban vágtak ilyet, ami sajnos később is megmaradt, egészen tinikoromig, úgy néztem ki, mint valami elmebeteg. nagyon nehéz volt tőle megszabadulni. nincs az az Isten, nincs annyi pénz a világon, hogy még egyszer olyat vágassak, ha mindenkinek olyan lesz, akkor sem, soha
2023. febr. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Van akinek illik a stílusához. De nagyon ritka.
2023. febr. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Kevés embernek áll jól. Volt frufrum, de nem állt jól, soha többet nem vágatnák.
2023. febr. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem sem mindenkinek tud jól állni. Kell hozzá egy olyan karakteresebb arc, ami szép szimmetrikus. Nekem hosszúkásabb arcom van, ezért teljes szemöldökig érő frufrum van inkább, ami ritkásabb.
2023. febr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Nekem nagyon tetszik a frufru (ez a fajta a kedvencem), de félek nem állna jól, ezért sosem mertem még frufrut vágatni magamnak. Ez ráadásul pont nem a “csak elcsatolom, hamar visszanő” kategória. Gyerekkoromban volt amúgy hosszabb, akkor nagyon szerettem és a mából visszanézve szerintem jól is állt, csak sajnos már nem úgy nézek ki :D
2023. febr. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 NTBS ***** válasza:
53%
Én nem vettem észre.
2023. febr. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Siannodel13 válasza:
Szerintem is egyénfüggő, csak kár, ha nem jön be, sok idő, mire visszanő. :/
2023. márc. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!