Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tetszik neked ez a frufru?...

Tetszik neked ez a frufru? Vágatnál ilyet? (link a leírásban)

Figyelt kérdés
[link]

2023. febr. 3. 07:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Szép, de nekem nem állna jól.

Az a baj az ilyen hosszúval, hogy kb. 3-5 naponta vágni kell, mert hanem a szemedbe lóg. Plusz sokaknak nem áll jól, ha a szemöldöküket eltakarják.


Illetve, sokaknak hullámos hajuk van tudtokunk kívül, ezt naponta kellene vasalni. Meg sok, sűrű és vastag szálú haj kell ehhez.

2023. febr. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
Túl ritka hozzá a hajam, ha kicsit sűrűbb lenne máris levágatnám ilyenre
2023. febr. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Próbálkoztam már ilyennel, amikor nagyon nagy divat volt, 2016-ban talán? De egy rémálom volt ápolni. Ha van minden reggel plusz húsz perced arra, hogy megmosd, szárítsd és vasald, akkor hajrá.
2023. febr. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Volt ilyenem. Nekem olyan szempontból szerencsém volt, hogy vasalás nélkül is rendben volt. Megmostam, és utána tök jól állt. Viszont, a frufru alatt úgy zsírosodott a homlokom, mint a fene.. folyton törölgettem napközben a homlokom, mert egyszerűen éreztem, hogy zsíros, de még így is, minden reggel meg kellett mosnom csak a frufrumat, mert tiszta zsír volt.. szóval emiatt szenvedés volt. Frufru nélkül nem annyira zsírosodik a homlokom, de azzal? Szörnyű volt. Én már csak emiatt sem vállalnám be újra.
2023. febr. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%

Volt ilyen frufrum.

Egyelőre úgy vagyok vele, hogy soha többé frufru.

2023. febr. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem. Kinőttem a frufrus korszakból.
2023. febr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Metionin ***** válasza:
56%
Volt ilyenem, meguntam. Mindig zsírosodott 2-3 nap után pedig amúgy több, mint egy hetet bír a hajam. Állandóan felfújta a szél, össze-vissza állt, igazgatni kellett. Nem kéne újra.
2023. febr. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
Nem tetszik, búra hatása van.
2023. febr. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%
Van akinek nagyon jól áll, de én nem tartozok közéjük, így ilyet biztos soha nem vágatnék magamnak, rajtam szörnyű lenne.
2023. febr. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
Szeretem de csak akkor, ha a szempillámra lóg. Imádtam ezt a fazont
2023. febr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!