Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Arcszérum c vitaminnal kapcsol...

Arcszérum c vitaminnal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Elsősorban a Balea c vitaminos arcszéruma érdekelne. Aki használta tudna rola mondani véleményt? Jó? Segít valamiben (látványosan)? És h igen, miben? Felfrissíti az arcot és ennyi? Vagy pigmentfoltok, pattanás (seb) utáni foltok ellen is jó valamilyen szinten?

Még hallottam a Garnier C vitamin szérumról. Hogy az is segít eltüntetni a pigmentfoltokat, pattanás utáni foltokat. Ugyanakkor hallottam például a Revox C vitamin 20% szérumról is, bár azt elvileg nem szokták ajánlani, mert kipattoghat tőle jobban a bőr stb (mert hogy túl magas a c vitamin százalék benne).

Aki használta bármelyiket tudna mondani róla véleményt? Hogy bevált e? És hogy mi ellen volt jó? Milyen változásokat hozott ez a szérum?



2023. febr. 5. 00:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Pont erre van a Krémmánia. :)


Balea:

[link]


Garnier:

[link]


Revox:

[link]


Számomra eddig határozottan ez volt a legjobb, amit próbáltam, árban ugyanaz a kategória:

[link]

2023. febr. 5. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
(én a Geek&Gorgeous-ét használtam, semmi változás nem tűnt fel)
2023. febr. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ezek nem igazán érnek semmit. Az aszkorbinsav lemarja a bőr leges-legfelső részét,de a pigmentfoltok és pláne a hegek sokkal mélyebben vannak. De mivel a sav felboritja a bőröd normál Ph értékét,simán válaszolhat rá pattanással vagy zsírtól tocsogó arccal a bőröd.
2023. febr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%

3-as, nem értem miért kell úgy nyilatkozni valamiről, hogy nem értesz hozzá. Vagy végeztél kutatást a témában, esetleg tudsz linkelni forrást az állításod bizonyításához?


Itt egy magyar nyelvű, jól összeszedett cikk, a források megjelölésével, én inkább ennek hinnék:

[link]

2023. febr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem az alapján kell arcápolót választani, mert szimpatikus az adott termék. A bőrtípusod és bőrproblémád alapján kell választani, és messze nem biztos, hogy szükséged van c-vitaminra, ahogy az sem, hogy bírni fogja-e a bőröd, vagy csak a származékot fogod tudni használni.
2023. febr. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!