Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért vannak striák a fenekemen?

Miért vannak striák a fenekemen?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok és világéletemben tök vékony voltam. Nem csontsovány, de vékony. Pár éve jelentek meg. Ez normális? Én azt hittem, hogy ez az esetek nagy részében csak szülő nőknél jelenik meg a terhesség után.

2023. febr. 10. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Rosszul tudtad, nagyon sok embernek van, nem csak terhes nőknél alakul ki. Lehet hízástól is persze, de gyors növéstől is. Tinédzserkorban elég gyakori, hogy lesz, nekem is van a fenekemen, pedig én is mindig vékony voltam. Ez ilyen, inkább genetika kérdése, hogy kinek hogy bírja a bőre a nyúlást.
2023. febr. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Sose volt nagy súly kilengesem és hirtelen novekedesem se(155 cm/50 kiló körül vagyok) és mégis strias a seggem
2023. febr. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szinte mindenkinek vannak.Valakinek azért,mert hirtelen nőtt nagyot és nem tudott a bőre olyan gyorsan nyúlni valakinek meg azért,mert sokat hízott/fogyott.Neked inkább a növekedés az oka.
2023. febr. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Noren1989 ***** válasza:

Milyen irânyban, bàstya?


De amúgy, ahogy fentebb is írtàk: hirtelen növekedés, a bőröd meg így követte le.


Én úgy rejtem el a dolgot, hogy tetőtől-talpig szőrös vagyok.

2023. febr. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Az öltözőben rendszeresen látok sportos csajokat, olyanokat akik sose voltak elhízva, majdnem mindenkinek vannak csíkjai. Simán előidézheti a gyors növekedés.
2023. febr. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

Strias a hátam a térdem és a honaljamon is vannak.

Vékony magas férfi vagyok.

Anno a gyors novestol alakultak ki.

Ez természetes.

2023. febr. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Nekem a bicepszemen van
2023. febr. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%

Mekem is van a popsimon.De inkabb mintha naracsbőr lenne.Kb 2cm átmerőn.

Az edzéstől lehet mert gyorsan izmosodtam.Nem voltam kövér soha,és mielőtt elkezdtem edzeni, nem volt

2023. febr. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!