Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A kozmetikus mennyire tisztítj...

A kozmetikus mennyire tisztítja meg a bőrt a mitesszerektől?

Figyelt kérdés

Ma voltam kozmetikusnál, mert elég pattanásos lett a bőröm az utóbbi időben. A kozmetikus a pattanásokat kinyomkodta, és az orrom oldalán a mitesszereket, de az arcom oldalán, homlokomon, államon, állam alatt ugyanolyan mitesszeres maradt a bőröm, amiből gyanítom ugyanúgy pattanások lesznek idővel.

A kérdésem, hogy ez így jó, más kozmetikus is így csinálja, vagy keressek egy másikat, aki teljesen rendbe teszi az arcomat?



2023. febr. 17. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Évekig jártam, de mindig csupa mitesszeresen jártam haza....

A hámlasztó segített végül úgyahogy

2023. febr. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Jó kozmetikus teljesen.

Jártam úgy, mint te és az első kommentelő is, de voltam csúcsszuper kozmetikusoknál is, akik után egy mitesszer sem maradt. :)

Kitartást.

2023. febr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Megnyugtató, hogy ez így rendben van. :)

Első, milyen hámlasztót használtál, és hány naponta?

2023. febr. 17. 22:17
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Életemben egyszer voltam kozmetikusnál. Az arcom teljes területén, az összes mitesszert kinyomkodta, egyetlen egy maradt, amivel nem tudott megbirkózni. Több mint öt év eltelt azóta, és a mai napig az az egy darab van csak.


Egy valóban hozzáértő, szakszerű kozmetikus csodákra képes.

2023. febr. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még a pattanások is megmaradtak, nemhogy a miteszerek.

Nem találtam még normális kozmetikust.

2023. febr. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
2.kérdező! Melyik kozmetikusnál voltál aki után egy mitesszered sem maradt?🙏
ápr. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!