Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Reggel-este le szoktatok...

Reggel-este le szoktatok vetkőzni, hogy lemossátok az arcotokat, nyakatokat?

Figyelt kérdés

Számomra annyira kényelmetlen, hogy le kell vennem a felsőmet, amikor reggel és este megmosom az arcomat arclemosóval. Ezt ugye le is kell öblíteni, tehát amúgy is vizes lenne a felsőm nyaka, ami még rosszabb.

Van valami tippetek?



2023. febr. 19. 11:20
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

Te mennyi arclemosót használsz? Én nem szoktam ennyire belepancsolni.


Egy pici mircellás vizet teszek vattára, vagy eleve nedves törlőkendőt veszek. Egyik se tocsog 🙈

2023. febr. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Amit a tv reklámban látsz, az nem egy realisztikus technika ám 🤣 Nem is igazi víz, cgi az egész.
2023. febr. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Metionin ***** válasza:
100%
Dehogy :D reggel a mosdókagylónál intézem, este meg a mosdónál lemosom a sminket és a zuhany alatt arclemosózok. Mégis miért kellene levenni a felsőt egy sima arcmosáshoz?
2023. febr. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Azért, mert a nyakamat ugyanúgy lemosod, mint az arcodat. Hiszen oda is kened a fényvédőt, hidratálót, napközben a város pora is éri

Egy borsónyi arclemosót használok az arcomra, és egy borsónyit a nyakamra, a tenyeremben felhabosítom, szóval egyáltalán nem használok sokat

2023. febr. 19. 14:08
 5/10 Metionin ***** válasza:
100%
De azt a zuhany alatt le lehet mosni, reggel meg nem kell, mert éjszaka nem használ az ember fényvédőt és nem lesz koszos. A hidratáló nekem beszívódik az éjszaka folyamán, nem kell reggelente nyakat mosni miatta.
2023. febr. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért, te nappali ruhában alszol? Akkor szoktam arcot mosni, mikor egyébként is ruhát váltok. Pizsamáról nappali ruhára, és fordítva. 🤷🏻‍♀️ Nem megerőltető.
2023. febr. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Metionin ***** válasza:
100%
6. Az meg a másik, én csak szimplán szerencsétlen vagyok néha kómásan de ha össze is vizezem magam, az még a pizsama pólóm amit úgyis leveszek.
2023. febr. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja, igen, bocsánat, az kimaradt, hogy nem minden nap tusolok/fürdök, mert borzasztóan száraz a bőröm. Ezt tanácsolta a bőrgyógyászom, bár amúgy sem fürdenék minden nap, csak az intim helyeket mosom minden este. Ha tusolok/fürdök (heti 3-4x), utána mindig több rétegben kell kennem a testápolót.
2023. febr. 20. 11:01
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát, én piszkosnak érezném magam, ha nem zuhanyoznék minden nap.

Amúgy reggel mit mosol le a nyakadról?

Különben, ha mégsem akarsz minden nap zuhanyozni, egy vizes mosdókesztyűvel is letörölheted a nyakadat. Mondjuk, amikor az utcai ruhából otthoniba átöltözöl. Vagy utcai ruhában vagy otthon is? Nem egészséges. De legkésőbb akkor kénytelen vagy levetkőzni, amikor lefekszel aludni, szóval legkésőbb ekkor megejtheted a nyakmosást.

2023. márc. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én pont ezért napközben csak micellás vízzel törlöm át az arcom és azt egy löttyintés vízzel lemosom. Abból már elegem lett, hogy a mosdó fölött már a huszadik adag vízzel mosom az arcom és még mindig nem jött le teljesen az arctisztító.
2023. ápr. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!