Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám megnöveszteni a...

Hogyan tudnám megnöveszteni a hajam?

Figyelt kérdés

Szeretném szép hosszúra megnöveszteni a hajam és tippeket szeretnék kérni mind belső, mind külső hajápolásra.

Kinek mi vált be, milyen vitaminok hasznosak erre?

Próbálom a hajvasalót is kevesebbszer használni, ha használom is akkor használok mellé hővédőt, nem kötöm fel szorosan, szóval vigyázok rá ahogy tudok, de mégis eléggé törik a vége.

Tudom, samponokkal, pakolásokkal meg hasonló "csodaszerekkel" nem fogok elérni semmit, viszont érdekelne, hogy pl a ricinusolaj is mennyire hatásos, a koffeines samponok és hasonló mendemondák.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2023. febr. 20. 00:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Vitamin, megfelelő hajápolás, ès rendszeres hajvágás 3 havonta, hogy ne törjön le több hajad, mint amennyi nőtt.

Van egy csomó haircare témájú insta oldal, érdemes utánanézni

2023. febr. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az vált be, hogy először is megszabadultam az összes károsodott, igénybe vett hajamtól, ami a vállam alá nem nagyon akart megnőni, és tar kopaszról indítottam újra a növesztést. Azóta már majdnem a fenekemig ér a hajam.
2023. febr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Uhh #2-es az azért elég meredek

Mennyi idő alatt nőtt meg olyan hosszúra? O.o

2023. febr. 21. 17:54
 4/4 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: 6 év kb., de megérte :)
2023. febr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!