Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő alatt nő meg a...

Mennyi idő alatt nő meg a hajam kb. a hátam közepéig?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a hajnövekedés sebessége egyénfüggő, ezért csak egy körülbelüli értéket szeretnék kérni, hogy mennyi időbe telhet, amíg a hajam (ami jelenleg nagyon rövid, fiús, pár centi hosszú) a hátam közepéig érjen? Növesztés közben mondjuk negyedévente mennék fodrászhoz az elhalt/töredezett hajvégeket levágatni, ezzel egészségesebb hatást adva a hajamnak, illetve valamennyire gyorsítva a növekedését. Ezek mellett mennyi időbe telhet a kívánt hossz elérése?

#haj #hajnövesztés #rövid haj #hosszú haj #hátközépig érő haj
2023. febr. 22. 00:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leírni, hogy enyhén hullámos hajam van, viszont ezt nem kell belevenni a kérdésbe, mivel vasalva viselném.
2023. febr. 22. 00:11
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Havi 1 centit nő a haj. Mérd le, hogy az neked hány centit, akkor annyi hónap.
2023. febr. 22. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
Igen, kb. havi egy centi, ezt 1.5-re felturbózhatod vitaminokkal és megfelelő folyadékbevitellel, táplálkozással, hogy ne törjön. Viszont ha vasalod, jobban fog törni, azaz többet kell vágni, tehát lassabban lesz meg az eredmény.
2023. febr. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem értem miért vagytok ennyire lepontova... Várnék jobb választ attól, aki a tiéteket rossznak ítélte meg.
2023. febr. 22. 22:20
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
Kb. 3 év, míg hátközépig megnő. De másfél év alatt megnő olyan hosszúra, hogy össze tudod kötni.
2023. febr. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
Nekem a longbob 1 év alatt nőtt meg hátközépig, ami abból a szempontból nekem már lassú, hogy 20 éves koromban kétszer ilyen gyorsan nőtt. Ahogy te is írtad, egyénfüggő, 1-1,5 cm az átlag havonta. Szedhetsz nyugodtan vitamint, hajmosáskor fejbőrmasszázs és persze használj megfelelő készítményeket.
2023. febr. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!