Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon világos bőr és zöld...

Nagyon világos bőr és zöld szempár mellé milyen hajszín illik?

Figyelt kérdés
Jelenleg növesztem a hajam, amolyan derékig érőnél szeretnék megállni. Mit gondoltok, milyen hajszín illene zöld szem és nagyon fehér bőr mellé? 169 cm vagyok és 52 kg, vékony. Alapból barna hajam van.

2023. febr. 23. 15:33
A kérdező szavazást indított:
Maradjon barna
Világosbarna
Sötét barna
felete
vörös
szőke
szürke
rózsaszín
egyéb... (megírom válasz formájában)
38 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
sokan nyomtak a vörösre, de szerintem nem feltétlen áll jól. főleg, ha olyan fajta az arcod, hogy könnyen kipirosodik.
2023. febr. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Jaja, az egyes jót ír. Nekem érzékeny, néha kipirosodásra hajlamos a bőröm, vékony, áttetsző ugyanígy zöld szem mellé, így a hideg tónusok állnak jól. Jelenleg dark plum a színe. Ilyen sötétlila magyarul. A rezes, vagy arany tónusok nem. Ha más szín, akkor kakaóbarna, csokibarna, vagy hamvasszőke.

Tehát a bőrtónus, évszakstílus is számít.

2023. febr. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
85%
Szerintem az eredeti barna :)
2023. febr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
47%
rózsaszín😍
2023. febr. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Én a feketére szavaznék: szerintem azzal jobban kitűnik a szemszín, és a szép, világos bőrszín.
2023. febr. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
a sötétebb hajjal valóban jól kitűnik, a telibe fekete viszont több ismerősömnél is kissé természetellenes hatást kelt (akiknek olyan világos a bőrük, ami sosem szokott fekete hajjal előfordulni). én hagynám barnára, ahogy van.
2023. febr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

Attól függ, hogy alapvetően hideg vagy meleg típusú vagy-e.


Ha jól áll a rozsdabarna és az okker szín, akkor meleg típus vagy, ha nem akkor hideg.


A feketét egyáltalán nem ajánlom, mert nehéz tőle megszabadulni. A vorosnek vannak ugyan hideg árnyalatai amik jók lehetnek, de attól is nehéz megszabadulni.


Én igazából azt javaslom, hogy amíg növeszted, addig ne fesd. Ha elerted a kívánt hosszt, akkor elég és mellette extrán ápold a hajad.

2023. febr. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Eredeti barna.
2023. febr. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A színtónus is számít; hideg vagy meleg tónusú vagy.
2023. máj. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tar kopasz.
2023. jún. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!