Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik naptej a legjobb?...

Melyik naptej a legjobb? Férjem kinti munkát végez, egésznap kint van a tűző napon nyáron. Nagyon fehér bőrű szőke kék szemű. Volt basaliomája, a bőrén látszik hogy sok időt tölt kint a napon. 50 faktoros napkrémet használ.

Figyelt kérdés

Viszont úgy látom hogy úgyis leég, Dm márkájút használ, szerintem ez nem jó.

Szerintetek melyik a legjobb, ami védi extrán az UV sugárzástól?



2023. márc. 14. 09:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
A legjobb, ha mindig tart magán inget, az megakadályozza a leégést.
2023. márc. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Magas nyakú, hosszú ujjú UV-szűrős felső + széles karimájú, nyakat is védő kalap (“Szahara-kalap”). És emellett valamilyen magas faktorú naptej. Nekem a Nivea jött be, még úgy is, hogy évekig használtam egy flakont.
2023. márc. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Felsőt sosem veszi le, bár rövid újjúba nyomja, de bekeni a kezét is.

De mondta neki a bőrgyógyász hogy ezalatt a pár év alatt nagyon károsodott a bőre, pedig keni magát,mert rávan pirítva.

Gondolkodtam a nagyon drága speckós fényvédőkön.

Köszönöm a válaszokat!

2023. márc. 14. 10:03
 4/13 Metionin ***** válasza:
100%
Gyereknaptej a legjobb. Én napallergiás vagyok és hullafehér, Herbária Herbakids 50 faktorosat használok áprilistól októberig kb. és sosem égek le, ráadásul ez végre nem ragad, mint a többi, amit próbáltam. Arcra Revoxosat kenek.
2023. márc. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Akkor arcra másféle kell?

Mert ő u.a használja testre mint arca

2023. márc. 14. 10:29
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Férfinak nem fontos másikat arcra ha nem csípi a szemét vagy valami. Amúgy újrakeni napközben? 2 óránként kéne ha folyamatosan napon van.
2023. márc. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Metionin ***** válasza:
86%
A zsírosabb naptejek okozhatnak pattanást arcon, meg aki sminkel, annak lehet, hogy összevész a sminkcuccokkal. Bár én már gondoltam rá, hogy nem sminkelős napon ezt a gyereknaptejet felkenem arcra is, testen teljesen mattra beszívódik, hátha arcon is.
2023. márc. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
50+os Nivea (sötétkék flakon) nálunk bevált, de figyelni kell a rendszeres kenésre.
2023. márc. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én gyerekeknek valót vagy 50+ használok. Eddig a Nivea vált be legjobban. Mástól elfordult, hogy foltos lettem.

Arcra én 50+ használok, valamilyen komolyabb dermokozmetikai márkától, La Roche Possay, Bioderma.

De tényleg az a legjobb, ha "fizikailag" is védi magát. Vékony ing, kalap.

2023. márc. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
Dm saját márkás tényleg jó vagy a Hawaiian tropic is megfelelően véd, de ha végül úgy döntesz, hogy kicsit speckóbbat veszel az Eucerin/extra light naptejét is jó szívvel tudom ajánlani, sosem égtem le vele, a napallergiám se jött elő, ami nagy szó és nagyon jól hidratált is.
2023. márc. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!