Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Más is emlékszik a 90es...

Más is emlékszik a 90es évekből a kiszáradt darab szappanokra a nagyszülőknél? Ezt nekik hogy sikerült, nekem sose szárad ki, pláne nem kopogósra?

Figyelt kérdés

Használok szappant, mosdáshoz, kézmosáshoz. Nálam sose szárad ki mindig inkább puha.

Ha napi egyszer lezuhanyzom, meg étkezések előtt és wczés után kezet mosok, csak úgy viszonyításképp. Azt gondolom ez a minimum.



A nagyszüleim ennyire nem mostak kezet, tisztálkodtak? Vagy csak előlem rejtegették azt, amit tényleg használtak?


Hogy a fenébe érték el azt a szétrepedt, száraz szappandarabkát ami minden vidéki fürdőszobában ott figyelt?



2023. márc. 17. 15:32
 1/5 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem a szappan volt szar minőségű.
2023. márc. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan teljesen más összetevőkből állt.
2023. márc. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hmm, van benne valami. De én se veszek ám hű de minőségi szappant.


A technológia javult ennyit?

2023. márc. 17. 15:49
 4/5 anonim ***** válasza:
92%
Persze, ma már olyan vízmegkötő anyagokat tesznek a szappanba is hogy a bőrödet se szárítja ki. Régen az volt a lényeg hogy felhabozzon tisztítson azt kész, ilyenek nem voltak benne, ezért tudott úgy kiszáradni.
2023. márc. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
Háziszappan, meg a régi szappanok másmilyenek voltak, mint amit ma lehet venni.
2023. márc. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!