Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen termékeket ajánlotok...

Milyen termékeket ajánlotok kombinált börre?

Figyelt kérdés
A T- zóna pattanásos és egy kicsit zsíros de máshol elég száraz a bőröm. 16 éves vagyok és nem szoktam sokat sminkelni( kb. 1-2 nap egy héten ). Tudnátok ajánlani olyan termékeket ami a pattanásokat segít eltüntetni és a száraz bört hidratálja?

2023. márc. 19. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a rutinod reggel és este?
2023. márc. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Reggel micellás víz, keve pattánsra való oldat

Este: micellás víz, isana rein haut krém, nivea

2023. márc. 19. 15:51
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Na akkor ezek mind kuka. A leírásodból ítélve kombinált, vízhiányos bőröd van. Reggel és este valamilyen habzó arclemosó, mici víz nem erre a bőrtípusra való. A habzó lemosó után pedig hidratáló reggel és este. Ezenkívül, ha kimész az utcára, akkor fényvédő! Mivel 16 vagy, nem gondolom, hogy szérumok, vagy más kellene. Pattanásra, ha kijön egy-egy vegyél Icsi ichtiolos korrektort, az szépen lehúzza a gyulladást. Habzó lemosónál és hidratálónál figyelj arra, hogy ne legyen tele alkohollal, irritáló összetevőkkel. Patikai márkák jók: Cerave, Bioderma, LRP, Uriage.
2023. márc. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Egy 2%-os szalicilsavas szérum beépíthető az esti rutinba. Az jó hatással van a pattikra, nem is erős.

Arclemosás, szérum, felé könnyed állagú hidratáló.

A micellás víz csak tisztító, nem lemosó. Utána ugyanúgy arcot kell mosni. Aki elkezdte reklámozni azt sugallva, hogy elég, minden szakértelem nélkül, egy idióta volt.

Géles, vagy habzó arclemosó, pórusösszehúzó tonik, arckrém. Ez pedig reggel. Tonikot este is használhatsz szérum előtt. Célzottan pattikra, éjszaka hasznalatos oldatot is tudok ajánlani.

Nekem is kombinált, felszíni vízhiányos a bőröm. És ebben is dolgozom. Ha segítség kell még, írj.

2023. márc. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%

Pontosan mint ahogy az előző írja. Arclemosó olaj, és víz reggel a dupla tisztításért. Mert akár sminkelsz akár nem kell a dupla tisztítás reggel és este. Elny's lab-et ajánlom ezek közül.

És hidratáló aminél vigyázni kell, hogy az össze tevőnél ne legyen olaj, mert az a száraz bőre van. Ebből vagy mixa, garnier, nivea, vagy neutrogena.

És a fényvédő. SPF 30 vagy SPF 50 kell.

Ha nagyon extrázni szeretnél fátyol maszk (heti egyszer elég)

De keres fel bőr gyógyászt is, mert ő többet tud mondani mint mi.

Ja és az Isana termékeket messzire kerüld, mert nagyon alkoholos és parfümös az egész, ezáltal tönkre megy hamar a bőröd.

2023. márc. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 NTBS ***** válasza:
Szerintem a pattanások ellen használj valamit.
2023. márc. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyen az arcbőröm nekem is. Én az Equilibra aktív szenes arclemosó gélben leltem csodát. Aloe vera is van benne és nagyon jól puhítja a bőrt (nem zsírosítja!). Csak kissé habzik úgyhogy pont annyira "szárít" csak ami a tisztításhoz szükséges. Hátránya, hogy rendelős oldalakról tudod csak beszerezni, de bármilyen hasonló bevállhat, ahogy fentebb is írták. Hidratáláshoz használj valami frissítő gélt (és ne krémet!), ami pótolja a hiányzó vizet. Pattanásokra a hagyományos fekete szappant tudom javasolni (nem a folyákonyat) és csak arra a részre ahol tényleg zsíros, pattanásos a bőröd. Ha sminkelsz használj alá olyan primert ami olajmentes. A kombinált bőr átka sajnos, hogy kombinálva kell kezelni.
2023. márc. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!