Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jó döntés trimmelni a szőrt a...

Jó döntés trimmelni a szőrt a s€gg€men?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok.

Szeretném leszögezni, hogy borotválni nem szeretném ott hátul, mert 1x próbáltam és nekem nem bírja a bőröm.


A helyzet az, hogy a s€gg€men eléggé megnőtt a szőr, és szeretném rövidebbre “nyírni”. Viszont, alapból nekem a lábam is elég szőrös, így furán nézne ki, ha a s€gg€emen a szőrt “lenyírnám” a lábamon pedig ott maradna. Viszont, nem tudom hogy nézne ki, ha letrimmelném a lábszőröm is…illetve, hogy viszketne-e/kellemetlen lenne-e, mikor nő vissza a szőr, mert borotválkozás után nagyon kellemetlen volt. Mikor a 8==) nál trimmelem, akkor nem szokott viszketni egyébként.

(Egyébként van egy jó fajta Gillette borotvám, amihez kaptam 3 fokozatú fejet is, így nem csak borotválkozni, de trimmelni is lehet vele)

Szerintem így higiénikusabb lenne, nem izzadnék annyit, főleg így hogy jönnek a melegebb idők…mi a véleményetek erről? Próbálta már valaki trimmelni a lábát vagy a s€gg€t? Tapasztalatok?



2023. márc. 19. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
SzőröS S€gg€f€j vagyol t€
2023. márc. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte trimmeltem mindent, de pár hónap után áttértem a borotvára mindenhol, lábon is. Nekem sokkal jobban bejön borotválva, 1-2 hetente borotválok mindent tetőtől talpig.


A trimmelés nekem macerásabb volt, és jóval tovább tartott megcsinálni, mint borotvával simára lehúzni mindent. Meg a csupasz felület sokkal jobban bejön nekem, mint a trimmelt borostás.

2023. márc. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!