Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hővédő spray okozhat hajtörede...

Hővédő spray okozhat hajtöredezést? Csak hajszárításhoz használok.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most kezdtem el használni hővédő sprayt hajszaritashoz, fenékig érő hosszú hajam van, nem festetem nem vasalom, nem csinálok semmi károsat, most vettem először hővédőt, mert már sok helyről hallottam, hogy hajszárításhoz is fontos, de sajnos nekem az a tapasztalatom vele, hogy olyan mintha jobban törne a hajam és körülbelül 4-5 centis hajszálak törnek le, fésülködés nélkül is vagy 10-15, előtte ilyen durván sosem volt.

Mit gondoltok erről, lehetséges, hogy hővédő spraytől törne a hajam?😔

Egyébként a Syossnak a Keratinos hővédő spray-ét használom.

Előre is köszi a válaszokat!



2023. márc. 24. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Bár a syossal nincsenek jó tapasztalataim, de kétlem, hogy ettől törne a hajad. Valószínűleg most köszön vissza, hogy eddig nem használtál. Ha már törik, a töredezett részt érdemes levagatni mert azt már az Úristen se hozza helyre. Használj hajvegapolo olajat is.
2023. márc. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Használok hajolajat is hajbalzsamot is, professzionális sampont, hajolajat, szóval nem értem miért :(
2023. márc. 25. 09:18
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
Mivel eddig nem használtál hővédő sprayt, azért kezdett el törni a hajad.
2023. márc. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor ne is használjam?😕
2023. márc. 25. 18:53
 5/7 A kérdező kommentje:
Vagy abba fog maradni mielőtt a nagyja letörne?😅
2023. márc. 25. 18:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a baj ami elkezdett törni az törni fog míg le nem vágjak és utána ápolással nem jön helyre.
2023. márc. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Amint törik azt le kell vágni. Használd a sprayt mert ha nem használod még jobban el fog kezdeni törni. Azért törik mert eddig nem használtál és a hajszárító tönkre tette.
2023. márc. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!