Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Seprű állagú hajra van valami...

Seprű állagú hajra van valami megoldás?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok keseredve. Jó ideje olyan a hajam állaga mint a seprű... Nem áll sehogy. Folyton felfogva hordom emiatt, de már úgysem tetszik.

Próbáltam többféle balzsamot, de semmit nem használt.

Mikor visszanézem a 10 évvel ezelőtti képeim, a sírás kap el. Egyenes, dús, hát középig érő gyönyörű hajam volt.

Van valami megoldás? Pakolás esetleg ami bevált nektek? Annyira vágynék szép fényes, egészséges hajra.

Életemben nem vasaltam, és nem is göndörítem. Viszont hajszárítót használok.

Köszönöm a segítséget!

28N



2023. márc. 24. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
Vágasd le teljesen, keress valami jó rövid frizurát.
2023. márc. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék rövid frizurát. A mostanin javítanék...

Ebben a kategóriában mindig ennyi a segítség. Sokszor látom.

2023. márc. 24. 21:38
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
A tönkrement részt vágasd le - magyarul rövidre - és utána növeszd meg. Amelyik haj tönkrement, azt "kijavítani" nem lehet
2023. márc. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nemrég kaptam egy jó tanácsot, ami nekem sokat javított a hajamon. Alapjáraton sampont, aztán kiöblíthető balzsamot, végül nem kiöblítendő balzsamot használok. Tehát 3 terméket.

Szóval mikor leöblítem a sampont, akkor megtörlöm a hajam törölközővel, hogy ne sok nedvesség maradjon benne. Utána teszem rá a kiöblítős balzsamot, és rajta hagyom egy negyed órát. Utána azt is leöblítem, megint megtörlöm a hajam és utána teszem rá a nem kiöblítendő balzsamot.

Korábban nem töröltem meg balzsamotás előtt, csak kézzel kinyomkodtam belőle a vizet. De így megtörölve sokkal több hajbalzsamot tud beszívni és sokkal fényesebb és puhább lesz.

Ha te eddig nem így csináltad, esetleg tegyél vele egy próbát.

2023. márc. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem először menj el orvoshoz. Főleg, ha ok nélkül ilyen(ész nélküli festés, vasalás pl).


Az nem normális, hogy 10 évvel ezelőtt normális volt a hajad, most meg egy szénakazal. A pajzsmirigy alulmukodesnek pl van ilyen tünete.

2023. márc. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#4: Köszi a tippet! :) Én sem szoktam megtörölni balzsamozás előtt. Teszek egy próbát mindenképpen.


#5: Igen, ez is logikusnak tűnik. Sosem vasaltam és festettem a hajam. Pont ezért sajnálom, hogy ez lett belőle. :(

2023. márc. 24. 22:01
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a 4es írta és próbáld meg, hogy míg nem szárad meg a hajad fűtött lakásban maradsz. Ha nem megoldható akkor használj hővédő sprayt is. Vannak ezek a keratinos hajegyenesítő kezelések amik ideig óráig nagyon szép eredményt adnak, de erősen roncsol(hat)ják a hajat. Ha csatolsz képet megpróbálok akár lépésről lépésre tippeket is adni.
2023. márc. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A 4-es tippje tényleg jó, ha nem vizes, csak endves hajra kerül a balzsam, sokkal jobban hat, kifejezetten meglepö a különbség!
2023. márc. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!