Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikor volt divat, hogy egy...

Mikor volt divat, hogy egy lány felül tüsire vágatta a haját, de oldalt és hátul meghagyta hosszúnak? Ismertek valakit, akinek ilyen haja volt?

Figyelt kérdés

2023. márc. 29. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
A 2008-2013 körüli emo lázban.
2023. márc. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Erről kérhetnék egy képet? Nekem ez kimaradt és csak így tudom elképzelni, mint a Hókuszpók hajat.
2023. márc. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Esetleg a mullet haj még a 80-as évekből ami ilyesmi volt.

Bár számomra a mai napig érthetetlen, hogy jöhetett vissza divatba ez a katasztrófa

2023. márc. 30. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem volt ilyen emo hajam, egyhossz váll alá érőből vágattam. teteje és frufru borotvával lett tépve rövidre, ki lett szőkítve és oldalsó tincsek csíkokban kaptak feketét.
2023. márc. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A '80-as évekből vannak ilyen emlékeim.
2023. márc. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%
Nem követem a divatot, de tegnap délutánig (amikor is letolattam az egészet nullással) pont ilyen hajam volt éveken keresztül. 27/L
2023. márc. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
hatos, ordas nagy kamuszagod van, tuti nem toltad le a hajad :D
2023. márc. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!