Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akik ősz hajszálak miatt...

Akik ősz hajszálak miatt kezdték festetni a hajukat, nálatok mennyi volt az ősz szál? Hány évesek voltatok?

Figyelt kérdés

32 vagyok, szeretem nagyon az eredeti hajszínemet, ráadásul vékonyszálú a hajam, de egyre több az ősz hajszálam.:(

Egyenlőre pár szál van, ami nagyon feltűnő, de engem nagyon zavar. Kezdjem el festetni? Vagy meddig várjak? Nem akarok igénytelennek tűnni…


2023. márc. 29. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Annyi volt, hogy már nem győztem kitépni, és meguntam a dolgot. 27 voltam.

Ha téged ennyire zavar, akkor szerintem fesd inkább be.

2023. márc. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1: zavar, de féltem a hajamat, meg nem hiányzik a macera. Próbálom húzni, amíg lehet…
2023. márc. 29. 17:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is ellenálltam, amíg tudtam, de most már úgy néz ki a hajam, mint két marék pókháló. Szintén vékony szálú, inkább csak szösz, mint haj. Sosem voltam jó becslő, de fogjuk rá, hogy a halántékomon 60, fejtetőn talán 30 százalék körül lehet az ősz szálak aránya. 35 éves vagyok, bő egy éve kezdtem festeni, de amúgy húsz éve őszülök, csak amikor még erős, vastag szálú volt a hajam, ez nem zavart.
2023. márc. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon sotetbarna, szinte fekete hajam van.

Kb 25 eves koromban elkezdtem meliroztatni, sajat szinnel, hogy fedjem az osz szalakat. En koran 22-23 evesen kezdtem oszulni, es par szalat is feltunonek ereztem a hosszu, sotet hajamban.

Eloszor a “lathatatlan” melir volt a megoldas.

Aztan mar kevesnek ereztem, 29 evesen kezdtem rendesen festetni.

Most 32 vagyok, 6 hetente jarok fodraszhoz. Amikor 4-5 hetnel kezd lenoni, akkor ilyen hajszinezot hasznalok a tovemnel: [link]

2023. márc. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is akartam várni az őszülésig, mert vekonyszálú hajam van amit akárhogy apoltam mindig egyre jobban töredezett. Olaj alapú festékkel befestettem, és azóta sokkal egészségesebbnek tűnik a hajam, ráadásul fele annyit sem törik. Így már oszules előtt is festettem, hát bánom, hogy nem hamarabb kezdtem.
2023. márc. 30. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!:)

5: milyen az az olaj alapú festék? Nekem amúgy nem törik, mert keratinoztatom évek óta.

2023. márc. 30. 10:33
 7/7 anonim ***** válasza:

Garnier olia és a palettenek is van egy ilyen bár azt még nem próbáltam. A garniert belinkelem.

[link]

2023. márc. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!