Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a pruvidárol...

Mi a véleményetek a pruvidárol? Szerintetek kamu? Bőv. lent

Figyelt kérdés

[link]


Ezt a hirdetést dobta ki nekem valami pruvida nevű cég.

Kíváncsiságból megcsináltam a tesztet, 17ezer pár száz ft-s csomagot ajánlott.

Tényleg eléggé tönkre van a hajam nem sokalnám érte az összeget.

De annyira gyanus ez a sok pozitív komment mintha le fizetett hozzászólások lennének így ott nem is merek kérdezni hogy ez tényleg igaz lenne?



2023. márc. 30. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kamu. Ha ennyit koltenel a tönkrement hajadra, akkor normális professzionális temekeket is vehetnél inkább, amik valóban hatásosak.
2023. márc. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudnál ajánlani esetleg valamit amivel akár van tapasztalatod?


Nekem a legrosszabb párositas van gyorsan zsírosodó és száraz hajam van ami töredezett és vékony szálú és ritka :(

6 éve nem volt festve.

Head & Shoulders sampont használok kb 2 hónapja sokkal jobb mint az előző samponok. Csak a 2.nap zsíros a hajtövem utána megint zsíros de felfogom és nem látni. Heti 1× mosok hajat próbálom tartani de néha olyan szinten zsirosodik hogy muszáj kimosnom hamarabb.

Balzsamból is ugyan ez. Használtam már gyógynövényes samponokat is de semmi hajmosás után másnap reggel zsíros volt a hajam. Egyébként közvetlenül hajmosás után szárítást követően nagyon szép a hajam kicsit fénytelen de dúsnak tűnik élettel telinek de ahogy telnek a napok úgy amortizálódik és zsírosodik.

Amik a piacon vannak sampon márkák szinte mindet kipróbáltam már fél éves idő tartamokra.

2023. márc. 30. 18:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem ezek váltak be:

Sampon: balea med, esetleg uriage ds sampon.

Balzsam: változó. Mostanában the ordinary balzsam és egy John friedas van.

Pakolás:alfaparf il salone, de ezt terveztem levaltani loreal pro longer pakolasra, ha elfogy.

Szárítás előtt: olaplex 6. Ha ez elfogy, akkor szintén pro longer 10 az 1-ben lesz helyette.

Szárítás után pedig hajolaj. Ez most inectos.


Extrának használhatsz hamlasztót a fejborodre(the ordinary vagy revox 7%-os glikolsava tökéletes.


Egyébként meg ha van instad, akkor olvasd el szofi's haircare oldalát. Csomó termékjavaslat és egyéb tippek vannak ott.

2023. márc. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én megvettem. Egy átlagos “jó” sampon és balzsam. Nem tud többet, mint egy schauma, de cserébe nem is rossz. Az ára azonban átverés.
2023. máj. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!