Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Viszkető fejbőrre mennyire jó...

Viszkető fejbőrre mennyire jó az Alpecin hybrid sampon?

Figyelt kérdés

A cím mindent leir, viszketni szokott sokszor a fejbőröm, ami tudomásom szerint a száraz haj hagymák miatt van.

Alpecin jó vagy valami más kéne?



2023. ápr. 3. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nagyon sok kommersz vacakot kipróbáltam, mire megtaláltam ezt: Dercos Anti-Dandruff. Kicsit drágának tűnik elsőre, de két hét alatt rendbe teszi a fejbőrt utána pedig elég heti 2-3x használni.

Van a Dercos-nak egy hajhullás elleni samponja (Energising) is, 3 havi váltásban használom a kettőt.

2023. ápr. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a Nizoral sampon segített.

Hozzátéve ezzel érdemes elmenni a gyógyszertárba, mert ott tudnak javasolni kimondottan olyat ami segíthet.

A forgalomba lévő "kommersz" samponok többsége valóban nem valami hatékony.

2023. ápr. 4. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
NATURLAND DETERGENS SULFURATUM gyógyszeres sampon 100 g Érdemes kipróbálni. Üdv!
2023. aug. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!