Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajánlanátok jó sampont ami...

Semmixd321 kérdése:

Ajánlanátok jó sampont ami nektek bevált?

Figyelt kérdés
Olyasmi kéne amiben nincs szilikon vagy sls.

2023. ápr. 10. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen hajra?
2023. ápr. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

www.borzaszappan.hu


Évek óta szappansamponnal mosok hajat. 100%os természetes alapanyagokból készült termékeket használok. A kedvencem a "gyógynövényes szappan teafaolajjal"


Összetevők:

szappanosított extra szűz olívaolaj, kókuszolaj, víz, riconusolaj, teafaolaj, csalánlevél, körömvirág, zöld agyag

2023. ápr. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 qborka ***** válasza:

Múlt héten mosódiós tusfürdővel mostam hajat, tovább nem lett zsíros,mint a samponomtól.


Skin super good,a narancssárga.


Egyébként milyen hajra szeretnél ajánlatot?

2023. ápr. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Zsíros hajra
2023. ápr. 10. 16:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Zsíros fejbőrre én az alábbi fodrászkellékesben is kapható sampont használom. Szilikon mentes gyógynövényes:

[link]

Körülbelül 1 hónap aktív használat után vettem észre a pozitiv hatást. Az egyik legjobb amit eddig használtam. Heti 1 hajmosás is elég azóta, és a hajam még a 5-6. napon is vállalható állapotban van, nincs összetapadva a hajtő és tartja a volument. Felhígitva használom és 2x samponozom be vele a hajamat. És ami meglepő, hogy egyáltalán nem száritja a hajvégeket. Most tervezem, hogy kipróbálom a márka balzsamját is..

2023. ápr. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Gillette Mach 3 hab, jó éles pengével lehúzva.
2023. ápr. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!