Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy zajlik az intim szőrtelen...

Hogy zajlik az intim szőrtelenítés?

Figyelt kérdés

Kerek évfordulóra szeretném egy kicsit rendbe tenni magam, hogy meglepjem a barátomat. Eddig nem voltam még soha kozmetikusnál, nem éreztem szükségét, hogy kellene, magamnak is meg tudtam oldani mindent, most viszont kipróbálnám a teljes szőrtelenítést. (nem a lézereset, hanem gyantával)

Érdekelne, hogy az intém részek gyantázása hogyan működik egy szalonban. Mit érdemes felvennem? Szoknya, vagy nadrág? Nem túl kínos a procedúra, mennyire fáj stb.? Köszi előre is a segítséget.



2023. ápr. 14. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy mit veszel fel, szerintem a szoknyát is érdemes levenni a biztonság kedvéért nehogy rámenjen a gyanta.


Én nagyon szégyenlős vagyok meztelenkedés terén, de nagyon aranyos kozmetikust sikerült választanom, úgyhogy nem éreztem magam nagyon kellemetlenül.


Fájdalom tekintetében rajtad is múlik mennyire viseled el, milyen sűrű/erősségű a szőrzeted, de szerintem kibírható.

2023. ápr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, nem fogok hazudni, az első alkalom bizony fáj. De lehet közben szünetet is tartani, pihenni picit, ha szükséged van rá. És az eredmény megéri. Ha nem akarod, a bugyit sem feltétlenül kell levenni, félre tudja húzni a kozmetikus egy adott területről, ahol épp dolgozik, te meg tartod addig. De akkor olyanbanj menj, amiért nem szakad meg a szíved, ha véletlenül mégis gyantás lenne. Hogy szoknya vagy nadrág, az mindegy, hisz ott úgyis leveszed, utána meg egyik sem lesz kényelmetlenebb, mint addig.
2023. ápr. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Azt még megkérdezhetem, hogy mennyi ideig tart a hatása egy ilyen kezelésnek? 1-2 hét?
2023. ápr. 14. 21:49
 4/7 anonim ***** válasza:
8%
Én azt nem értem, ha a leírásod alapján eddig is full csupasz voltál, akkor miért lesz ez a barátodnak most meglepetés? Annyi hogy most nem te szeded le a szőrt, hanem más.
2023. ápr. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Minden normális helyen külön helyiségben végzik, ahol csak te és a kozmetikus tartózkodik.

Zuhanyozni nem feltétlenül kell előtte, de azért törölgesd meg magad nedves törlőkendővel.

Mindegy mi van rajtad, deréktól lefelé úgyis levetkőzöl.

A bugyit fenthagyni szerintem nem sok értelme van, úgyis el fogja húzni, látni lehet a rést. Bugyiban tovább tart és össze is kenheti gyantával.

Készülj fel, az első eléggé fáj, de egyfelől kibírható (ha a tizenéves lánykák bírják, akkor te is) másrészt egyálalán nem kötelező elsőre mindent leszedetni. Ha nagyon ki akarsz ugrani a székből, akkor megkéred, hogy csak a bikinivonalat szedje le, a többit majd következő alkalommal.

Második alkalommal már közel sem olyan vészes, 3-4 után pedig hozzászoksz.

2023. ápr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyjából 1-2 hétig sima, utána vékony kis szőrök kezdenek nőni, 4 hét után lehet újra gyantáztatni. Ha tartósabbat szeretnél, akkor válaszd a lézer/IPL módszert.
2023. ápr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem van IPL gépem, fantasztikusan jó eredményt értem el vele lábon, de egyszerűen az intim területen és a hónaljamon abszolút hatástalan. Van még így valaki?
2023. ápr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!