Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Live rozsaszin hajfestek...

Live rozsaszin hajfestek milyen szinu hajat tud befogni?

Figyelt kérdés
Az a baj nem szoke a hajam, hanem palette 8-77es voros, amibol mar viszonylag sok kikopott, mindenkepp szokenek kell lenni ahhoz, hogy egy sotetrozsaszin pl befogja?
2023. ápr. 17. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szőke kell ahhoz, hogy szép rózsaszín legyen a végeredmény.

A te vörösed a rózsaszínnel keverve valami nagyon csúnya seszínt hozna ki, nem kockáztatnék a helyedbe.

2023. ápr. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom :(
2023. ápr. 17. 17:55
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Miért látja valaki szépnek rózsaszín hajjal?

Komolyan kérdezem nem szemétkedésből, nekem nagyon idegen a kék zöld rózsaszín haj.

2023. ápr. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szerintem szép bármilyen színes haj, régebben voltam zöld, sárga, lila, rózsaszín, ezüst, piros, narancs, kék és most ez a rézvörös :)

Eredeti hajszínem világos barna, ugyanúgy szépek az eredeti alap hajszínek, mint a fekete, barna és szőke bármilyen árnyalatokban, viszont magamon unalmasnak találom őket, én szeretem a színes hajakat, az élénk színeket! :D

A miértedre nem tudok válaszolni, szerintem erre nincs kielégítő válasz, egyszerűen az én ízlésemnek szép, az, ha másnak nem, teljesen megértem azt is, de nem kérdezem meg, hogy miért nem, mert nem érdekelne semmilyen érv erre, mert én attól még imádni fogom! :)

2023. ápr. 20. 22:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!