Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Striás fenékre mit ajánlotok?

Striás fenékre mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 21. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Nekem nem baj, ha olyan.
2023. ápr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Striákat tudtommal semmi nem tünteti el, max halványodnak az évek alatt, bár lehet csak én szoktam meg a látványt és ezért nem is tűnik fel 😀
2023. ápr. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

98-100%-oa Aloe Vera gél, 3 hónapig naponta legalább 2x kezelve a problémás helyeket. Ha az Aloe mellé használhatsz kókusz olajat, de nélküle is hatásos a kúra.


Aki akar, lepontozhat. Én égési sérüléseimre (mell-has-comb) használtam 98%-os Aloe gélt, és meglepve vettem észre, hogy a hasam, és a combom striái halványodtak, majd idővel eltűntek. Szóval nekem bevált.

Ajánlottam egy testépítő srácnak is (ezen az oldalon), aki depressziós lett a striáitól. Ő visszajelzett, hogy már egy hónap kezelés után szebb volt, és másoknak is mutatta, akik elismerték a változást.

Ja, és a másodfokú égéseim is nyom nélkül gyógyultak mellesleg.

2023. ápr. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az aloe-t hol lehet beszerezni?
2023. ápr. 22. 09:07
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

100%-os:

[link]


99%-os:

[link]


Én ezt a fajtát használtam, de a régebbi tömörebb állagú gél volt, ez az újabb, már hígabb termék. Az akkori kiszerelés 98%-os Aloe volt, ezt a mostanit nem tudom, mert nem írják ki rá (idény termék, csak nyár közeledtével/nyáron lehet kapni):


[link]

2023. ápr. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, én krémet vettem :).


[link]

2023. ápr. 24. 19:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Az aloe vera nem fogja eltüntetni, inkább bőrgyógyászt keress fel mert ehhez már gépi kezelés szükséges
2023. máj. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hogy hivják a kezelèst?
2023. máj. 14. 15:24
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól függ a te állapotodra mit javasol az orvos. Több tényezőtől függ, ő fogja tudni megmondani mit ajánl neked, milyen várható eredménnyel. Keresd fel néhánynak az oldalát és nézd meg, kinél van ilyen kezelés, esetleg láthatsz előtte-utána fotókat is (de ezekből nem szabad kiindulni, mert minden bőr más)
2023. máj. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hát eltunni amúgy nem fog csak fehér, halvány lesz ,de ha még lilák akkor enis olajata, krémet ajánlok rá, egyébként nincs szegyelni valód ,nekem is vannak és fiatal vagyok ez szerintem tök normális dolog és valahol még szép is :D
2023. jún. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!