Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A live pretty pastels hajszíne...

A live pretty pastels hajszínező tényleg nem ér semmit?

Figyelt kérdés

Megnéztem krémmánián a véleményeket róla és hát nem volt túl bizalom gerjesztő, a legtöbben azt írták, hogy egyáltalán nem fogja be a hajat.

Használati utasítás szerint nedves hajra kell felvinni a színezőt, a hatóideje max 30 perc. Mi van akkor a száraz hajra viszem fel?



2023. ápr. 26. 13:10
 1/3 Metionin ***** válasza:
Az összes pasztell 1-2 mosásos amúgy is és csak a nagyon leszőkített hajat fogják be. A száraz-nedves haj itt nem oszt vagy szoroz, én mikor milyet használtam és mindig száraz hajra vittem fel, befogta, igaz azok nem pasztellek voltak.
2023. ápr. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor fogja be, ha sötétebb a színe, mint a hajad. Sötétet világosítani nem fog. Pl egy szőke hajat be fogja fogni a barna, vagy a vörös, de egy barnát pasztell nem.
2023. ápr. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Egszer próbálkoztam pasztel rózsaszín hajszínezővel, ami a fehér hajamat valamiért nem fogta be.

Most megpróbálkoztam a pasztel lilával és ezútal sikerrel jártam. Pont olyan a hajam mint a dobozon.

2023. ápr. 30. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!