Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek melyik termék hozta a...

Kinek melyik termék hozta a legnagyobb átütést a bőrápolási rutinjában?

Figyelt kérdés

Nekem pl. a TO nia széruma hozta a legnagyobb változást. Lényegében az összes pattanást eltüntette az arcomról.

Illetve az LRP cicaplast hozott még hatalmas pozitív változást, hosszú távon is, illetve ha valami miatt irritáltá válik az arcom lényegében egyből enyhít rajta, mindig lesz belőle itthon ezentúl.


Ilyeneket olvasnék szívesen, esetleg termék kombókat amik együtt hoztak nagy változást. ☺️



2023. máj. 1. 19:02
 1/6 Metionin ***** válasza:
Niacinamid és azelainsav.
2023. máj. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az azelainsav nekem is sokat segített. :)
2023. máj. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igazából attól függ milyen időszakra kérdezed? 2 hét? 1 hónap? Fél év?
2023. máj. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem a legnagyobb változást sajnos csak izotretinoin tartalmú gyógyszer hozott. Abbahagytam a fogamzásgátlót, amitől sajnos nagyon durva akném lett, semmi sem használt a gyógyszeren kívül. :(

Mostmár szép a bőröm, de vannak termékek, amik nagyon hiányoznak, mert a problémám előtt beváltak (a gyógyszer mellett lemosón, hidratálón és fényvédőn kívül mindent mellőznöm kellett.) The Ordinary Euk, CNP lab. invisible peeling booster.

Több mint egy éve szedem, már csak 2 hét van hátra a kúrából. Ez a 2 termék lesz, amit visszavezetek, ha már nagyjából kiürült a szervezetemből a gyógyszer. :)

2023. máj. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó: kozmetikus sem tudott segíteni a bőrödön?
2023. máj. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem. Nagy göbök voltak, tisztítani nem lehetett, gépi kezeléseket is próbáltunk, de nem volt változás (tű nélküli mezoterápia, ipl fénykezelés, gyémántfejes csiszolás). Még az antibiotikumos krém sem segített. Ez már tényleg az utolsó dolog volt, amit tehettünk. Nagyon jó arcápolási rutin sem hozta helyre. Nem hatott sem az azelain sav, sem az akneroxid, dupla tisztítás, niacinamide, retinal, hámlasztók... A világon mindent kipróbáltam.

Az oka a fogamzáshátló abbahagyása, valamint kiderült, hogy IR-em van.

De most már nagyon szép lett. :) Picit a koleszterin szintemet emelte meg, de a bőrgyógyász azt mondta, hogy ha abbahagyom majd, és odafigyelek arra, hogy mit eszem, akkor az vissza fog állni.

2023. máj. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!