Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért olyan fura, ha egy...

Miért olyan fura, ha egy férfi szőrtelenít?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon szőrös a testem mindenhol, ami zavar és szégyellem, emiatt ha jön a jó idő, le szoktam borotválni, illetve epilálni. Sajna valamennyire így is látni, és több ismerősön furcsállja, csodálkozik, sokan rákérdeznek, nyilván nem idegenek.
2023. máj. 5. 06:23
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem fura. Ugyanakkor én eleve azt az elvet vallom, hogy mindenki azt csinál a testével, amit akar. Senkinek semmi köze hozzá.
2023. máj. 5. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Salx Narval ***** válasza:
86%
Osztom az első válaszadó véleményét. Ne másokért hanem magadért tedd, vagy ne tedd. Én mondjuk lehet, hogy megpróbálnék megbarátkozni a gondolttal, hogy szőrös vagyok, mintsem folyamatosan tetőtől talpig szőrteleníteni. De ne ebből indulj ki én alapvetően lusta vagyok mármint ami a borotválkozást illeti, a többiről nem is beszélve.:D Az a lényeg, hogy te érezd jól magad a bőrödben és azért lehetőleg ne legyél nagyon polgárpukkasztó kinézetű.:D Ha van párod, akkor azért az ő véleményét érdemes megfontolni.
2023. máj. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert ezelött 30-40 évvel még nem volt szokás egyáltalán és akik akkor nöttek fel, azoknak furcsa.
2023. máj. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Mondjuk sztem a sörték a világos bőrön rondábban nßz ki.
2023. máj. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Fura ismerőseid lehetnek, akik számon tartják, hogy mennyi szőr van rajtad.
2023. máj. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Előrebocsátom: részemről mindenki azt csinál a testével, amit akar, csak a kérdést igyrkszem megválaszolni. Azért, mert a testszőrzet másodlagos nemi jelleg. Van, aki számára ösztönösen, akár tudattalanul összekapcsolódik a férfiassággal. Az ilyen ember szemében egy borotvált testű férfi olyan, mintha egy nő laposra lekötözné a mellét, hogy ne látsszon.
2023. máj. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Számomra búzás, de amúgy magánügyed. Igazi férfiak szemében a nők szőrtelenítenek, meg gyantázzák a lábukat. Egy férfi az szőrös, szakállas, ahogy Odin megteremtette. :) Szintén nem férfias tevékenység a hajfestés, szemöldökszedés, és efféle pipere dolgok. És tapasztalatom, hogy az igazi nők se ilyen férfiakra vágynak.
2023. máj. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
7-es, az azért rémlik, hogy a nőket is szőrösnek "teremtették"? O.o
2023. máj. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!