Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valami egyszerű frizuratipp?...

Valami egyszerű frizuratipp? Hogyan lehetnék változatosabb?

Figyelt kérdés
Mellig érő, vékonyszálú hajam van. Arra mindig figyelek, hogy egészséges legyen, mégis folyton lapul. Ha csak simán kiengedem, olyan, mintha oda lenne nyalva a fejemhez. A lófarok, a fonatok, meg különféle felcsatolások is igénytelenül hatnak. Olyan semmilyen külleme nincs. Csak akkor néz ki jól, ha besütöm, akkor is 1 napig. Levágatni nem szeretném, mert volt vállig érő hajam is, az is pont így lapult, csak kevesebb mindent lehetett vele kezdeni. Néztem tutorial videókat, és habár mindent ugyanúgy *próbálok* csinálok, mint a lányok, az enyém sehogy sem néz ki olyan jól. Mondhatni igényes vagyok, figyelek a ruhámra, sminkemre, de a hajam sosem olyan, mint szeretném, pedig nagyot dobna rajtam egy jó frizura. Besütve jól néz ki, de nem akarom roncsolni. Próbáltam alulról szárítani, az nem sokat ér.
2023. máj. 6. 17:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Hajtő emelő por csodákra képes.

Egyébként ha mindig teszel bele egy fonást, befested valami szép színre, néha kivasalod/begöndöríted stb, nagyon szép frizurákat lehet készíteni otthon, nem kell hozzá sok sok pénzt költeni a fodrásznál.

Youtubeon meg mindenről is van fent lépésről lépésre videó, így bármit könnyen el tudsz készíteni

2023. máj. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!