Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek első használatra...

Szerintetek első használatra mennyire fájhat majd a gyantázás?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kíváncsi lennék pár véleményre hogy amikor próbáltátok mennyire fájt a gyantázás s gondolom jobb mint a borotva.

Én is arra az elhatározásra jutottam hogy megpróbálnám a gyantát minden olyan részen ahol szükséges. Ha borotvával borotválok sokáig nem tart max 1-2 s már kezdem unni hogy minden héten legalább 3-szor kellene borotváljak.

Van egy lakótársam aki elmondta hogy ha intim helyt gyantáztat jobban fáj mint a lábán. S mondta ő is hogy szerinte ez személy függő.

Remélem hogy tudtok valami tanácsot adni mert az az igazság hogy félek egy kicsit tőle hogy mennyire fog fájni s fogom tudni bírni.

Örülnék ha páran elmondanatok tapasztalatokat s gondolom ahány személy annyi félének másképp volt a gyantázás.

Köszönöm szépen előre is a válaszokat.



2023. máj. 9. 07:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem erős és sok szőröm van,elég nagy kiterjedésben.Ha borotválom,már másnapra tüsis,borostás és eléggé látszik,ahogy nő ki. Én inkább a nyári időszakra gyantáztatom.Fáj,hazudnék ha mást mondanék,de nem kibírhatatlan. Többnyire az első lehúzás ami legjobban fáj,utána már mintha kicsit elzsibbadna,nem tudom másként megfogalmazni,de akkor már nem olyan vészes.
2023. máj. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha most kezded a gyantazast, intim helyet meg jopar alkalomig ne csinalj.

A fajdalom a szorszalak surusegetol fugg, elso par alkalom rettenet lesz, utana ahpgy ritkul es gyengul, sokkal jobb

Nagyon fontos hogy jol elo legyen keszitve a bor, ki legyen rendesen feszítve (ezt kb egyszemelyben lehetetlen hogy egy kezzel kifeszirsd, masikkal gyanta, pl intim reszen kozmetikusnal is a vendeg is beszall a feszitesbw), es jo legyen a homerseklet stb.


Szoval elobb gyskorolgass keveybe erzekeny teruleten, pl labszaron.

2023. máj. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én magamnak nem tudnám megcsinálni. Kozmetikusnál csináltattam először, láb és hónalj és bikinivonal. Hát, még életemben nem fájt annyira semmi :D Utána alig tudtam hazamenni :DDD De nekem elég érzékeny a bőröm. A lábon már nem is érzem. Hónaljat picikét. Bikinivonal fáj mindig. Teljesen intimet meg szerintem túl sem élném.
2023. máj. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben attól függ milyen magas a fájdalomküszöböd, ráadásul testtájanként is eltérő. Nekem pl. a lábam kegyetlenül fáj, ott nem tudom egyáltalán gyantázni, viszont a hónaljamat meg sem érzem. Illetve függ még a gyanta típusától is, a gyantázás módjától, a ciklusod melyik szakában vagy, stb.
2023. máj. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem annyira, hogy 1 csík a lábamon és sohaabüdéséletbetöbbébiztosansohasem!!! (20 éve volt)

Anyám meg meg sem érzi...

2023. máj. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogyha netán még sem próbálnám ki a gyantát akkor mit tudtok ajánlani amivel tartós lesz a borotválás?
2023. máj. 9. 17:16
 7/10 anonim ***** válasza:
Valamikor még kaphatóak voltak szőrnövekedést lassító krémek, de hogy hatásosak voltak-e fogalmam sincs ahogy azt se tudom van-e még ilyen. Tartóssá csak lézerrel vagy IPL-el lehet tenni semmi mással.
2023. máj. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Vettem volt egy gépet Lumea Prestige BRI95000. Használtam de nem volt nagy eredmény elérés. Kicsit nehezen bírom mikor érzékeny helyt éget. Talán még is jobb lenne ha ezzel érném be s lehet jobban járok mint a gyantával s jobban elviselem.
2023. máj. 9. 21:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezek a gépek nem olyan hatékonyak, mint a professzionális gépek, esetleg elmehetsz egy kozmetikushoz vagy bőrgyógyászhoz kezelésre, azoknak lesz eredménye, de persze ezeket ugye bizonyos időközönként ismételni kell
2023. máj. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az otthoni ipl gépek csak az teljesen fekete szőrzetre hatnak, a barnát már nem nagyon tüntetik el.

Próbáld ki lézert. Kérj egy hónalj vagy bikini vonal kezelést, az még nem annyira drága és meglátod érdemes-e folytatni.

Arra viszont készülj fel, a kozmetikai nagy gép megcsíp rendesen, az otthoni sokkal gyengébb.

2023. máj. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!