Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb drogériás...

Melyik a legjobb drogériás hajpakolás festett szőke hajra?

Figyelt kérdés

Néhány hete lett hamvas szőke a hajam és azóta (mondjuk erre számítottam is) nagyon száraz, eddig hajmosás után vizesen is simán ki tudtam fésülni a hajam, de mióta szőke vagyok már szárazon is kinlódok vele.

Aki festett szőke, melyik hajpakolás vált be?



2023. máj. 9. 14:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Mindenképpen proteines pakolást válassz.

Markabol sokan szeretik a ziaja kecsketejes vagy a balea spliss protection pakolasat.


De amúgy fodrászkellekesben is vannak jók alsó-középső kategóriában. Ami úgymond legendás az a kallos serical latte pakolása.

Ami picit drágább(kb 3500 ft) az az alfaparf il salone pakolás. A 250 ml-eset én kb 8 honapja használom hetente-2 hetente 1x-i használattal.

2023. máj. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!