Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk, érdemes az intim részt...

Fiúk, érdemes az intim részt kozmetikussal gyantáztat borotválás helyett?

Figyelt kérdés
Nem ciki 20-évesként? Félek attól is, hogy megmerevedne. Viszont kétségtelen előnye, hogy utána hetekig sima marad a tököm és a farkam is.

2023. máj. 10. 09:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen érdemes legalább kipróbálni. Én évekig jártam, és szuper volt a gyanta általi simaság. Sosem merevedett meg a farkam, pedig egy fogamra való nagyon szexi, dögös és közvetlen kozmetikus csajhoz jártam. De amikor nekikezdett onnantól a koncentrálás és a fájdalom elvette a merevedési kedvet. Illetve ez négykezes mutatvány, kettővel én feszítem a bőrt, miközben ő a gyantával ügyködik.


Ja és nem ciki egyáltalán. Ha az lenne, nem is vállalnák a kozmetikusok. Részükről ez egy szolgáltatás, mint bármely másik is.

2023. máj. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, a kozmetikus mindent látott már.

A gyanta kb minden helyre sokkal jobb mint a borotva

2023. máj. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

Gyantaztasd vagy epilald mindenhol. En is lespilalom mindenem,ez a minimum.


A kozmetikust nem erdekli,ha ettol felall. Max elkuld kiverni. :D N

2023. máj. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szóval, ha egy 27 éves srác megy az sem ciki, mert nem én lennék az egyetlen fiatal vendége, aki fanszőrt akar gyantázni?
2023. máj. 11. 09:24
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
27 évesen sem ciki. Hidd el, több 27 éves srác jár intim gyantára, mint 12 vagy 77 éves. Pont hogy a fiatal korosztályból járnak a legtöbben. A többség 15-45 közötti.
2023. máj. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább dícséretes ha egy huszonéves srác ad magára és gyantáztat
2023. máj. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Honnan veszed ezt a marhaságot hogy ciki?

Gyantáztatni pont hogy menő dolog, nem pedig ciki. Legalább törődsz magaddal.

2023. máj. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És mennyire szükséges meghagyni a fanszőrt előtte, hogy gyantázni lehessen?
2023. máj. 12. 03:08
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kb 5mm kell legalább.
2023. máj. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A leg jobb! Mindenképpen ajánlom! Az elmúlt 12 évben csak intimkozmetikussal szedetem le magamról a szőrt, full csupaszra. A végeredmény felülmúlhatatlan. Egyáltalán nem problémáznak, azon, ha merevedésed van. Ezt a jelenséget ők megszokták és helyén kezelik a dolgokat. Ettől férfi a férfi. Nekem két olyan pontom is van, ami kezelés közben igen határozott merevedést okoz.

44F

2023. jún. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!