Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dr. Chen Hair-Revall kapszuláj...

Dr. Chen Hair-Revall kapszulájáról mi a véleményetek ?

Figyelt kérdés

Olvastam néhány véleményt, de túl régiek, ezért tenném fel újra a kérdést. Hajhullás ellen vásároltam a kapszulát és kiváncsi lennék tényleg képes-e változást hozni.

Másféle hajvitamin és termék javaslatot is elfogadnék, illetve táplálkozási tippeket is. Előre is köszönöm a válaszokat.


2023. máj. 10. 10:12
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezt használtam, nekem bevált. (vékonyszálú a hajam)


DE szeretem a Dr.Chen dolgokat. Használom ezt a márkát, csak épp más termékeket.


Annyit tudok még tanácsolni, hogy hajnövesztéshez lehet használni a Panthenol habspray-t, bemasszírozva a fejbőrbe (amit napégés ellen szoktak használni), az még jót szokott tenni.

Olyan hajra való pakolásokat használj, amiket nem kell lemosni, vagy keress DIY (házilagosan készíthető) termékeket.

Pl. hajkondícionálónak remek a közönséges sör. A hajmosás után, az öblítő vízhez adsz a hajhossztól függően fél doboz sört, és hozzá facsarsz fél citrom levét. Puha, selymessé, fényessé varázsolja a hajat.

Tehát fél liter langyos vízhez, fél doboz sör, és fél citrom leve.

Nem marad a haj sörszagú, mert elpárolog. Ha süt a nap, a szabadban is hagyhatod megszáradni a hajad.


Beválhat még a koffein szeszes fejbőr masszírozás, illetve koffeines sampon.


[link]


[link]


[link]

2023. máj. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a részletes és segítőkész választ.
2023. máj. 12. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!