Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért vág szét az elektromos...

Miért vág szét az elektromos borotva intim területen, ha most cseréltem le a fejét?

Figyelt kérdés
Beleakad folyton a bőrömbe és vérezni kezd, pedig azért jobb elvileg az elektromos borotva, mert azzal “nem lehet elvágni magad”.

2023. máj. 14. 16:48
 1/6 Szervizmérnök úr válasza:
100%
Csak gyakorlatilag mégsem, de sokan unjuk szerintem kérdezgetni a típust, amit nem írtok elvileg.
2023. máj. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert vékony a bőröd ott. Én sem tudom a zacsit nullással lenyírni, mert becsípi.
2023. máj. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Körkésesnél, dobkésesnél ha túl vékony a rostély vagy túlságosan belenyomod a bőrbe -> csak lazán futtast végig (de ilyenkor kicsit hosszabb marad a szőr).

Fésűkésesnél ugyanígy lehet túl vékony az alsó fésű vagy túl erősen rányomod a bőrre és becsípi vagy ezeket lehet rossz szögben is tartani, ha az élével húzod végig a bőrön. Az alsó fésűnek fel kell feküdni a bőrre. De ilyenkor esetleg hosszabbra vágja csak a bőrt, de így kell használni.

2023. máj. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
*szőrt
2023. máj. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ha mindig megtörténik veled mért nem próbálsz másik módszert ami nem vágás révén távolítja el a szőrt?
2023. máj. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 NTBS ***** válasza:
Mert új a pengéje?
2023. jún. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!