Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fodrászok vállalnak hajvágás...

A fodrászok vállalnak hajvágást mosás nélkül?

Figyelt kérdés
Frissen mosott, persze száraz hajjal mennék, mert nem szeretem ha ott mossák meg, mert eléggé hullik a hajam sajnos. Az árlistákban általában szerepel a mosás is, egy helyet találtam csak, ahol írnak száraz hajvágást a listán, de az messze van most nekem. Szóval ha bármelyik fodrászhoz elmegyek egy ilyen kéréssel, szerintetek megcsinálják?
2023. máj. 16. 07:46
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Ez fodrásztól függ, a legtöbb nem szereti, ha nem ö mossa a hajat, mert egyrészt sokan több napos hajjal mennek - "pedig tegnap este mostam" szöveggel -, illetve ha ö mossa, akkor tudja, hogy rendes sampont használt, az eredmény olyan, ami neki kell. Meg a legtöbb csak nedves hajat vág, akkor meg úgyis mindegy. A hajhullás meg eleve mindenkinél létezö dolog, ez senkit sem zavar
2023. máj. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
100%
A csakvágás szalonokban simán vállalják, én is úgy szoktam, este megmosom és reggel megyek vágatni.
2023. máj. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hol vannak csakvágás szalonok? Ez jól hangzik.
2023. máj. 16. 11:16
 4/4 A kérdező kommentje:
Közben rákerestem, látom:)
2023. máj. 16. 11:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!