Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intimgyantázás után is kipatto...

Intimgyantázás után is kipattogzik és visznek a fanszőr helye, mint borotválás után? Ha nem kipróbálnám, bár félek kicsit tőle, hogy srácként egy fiatal csaj lent matat. :D 27/F

Figyelt kérdés
Kb. 6-7 év után újra leborotváltam a fanszőröm és második nap iszonyatosan viszket és kipattogzott. Új borotvát használtam, előtte fürödtem és borotvazselét használtam. Vajon gyantázásnál is előfordul ugyanez?

2023. máj. 17. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Kipattigni kevésbé ugyan, de tud. Viszketni nem szokott.
2023. máj. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kevésbé irritálta a gyantázás, amíg gyantáztattam.


A matatástól meg ne félj, az első rántás után nem lesz kedve mocorogni a fájdalomtól.

2023. máj. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hogyhogy abbahagytad a gyantázást?

Konkréten a legnagyobb félelmem az az, hogy még mielőtt le kellene vetkőzni feláll a szituációtól. Biztos, hogy a 2-3 alkalom után már nem fordulna elő, de elsőre totál szoktatlan.

2023. máj. 17. 10:15
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert elköltözött a kozmetikusom.


Nekem sosem állt fel, elsőre sem, pedig egy nagyon dögös csajszi volt. Ez nem egy erotikus helyzet, és elsőre jobban izgultam, minthogy felálljon. Szokatlan szituáció, számítasz a fájdalomra, stb. Amúgy meg a csajszi nem nagyon taperolt, jellemzően én feszítettem a bőrt, ő pedig simogatta rá a gyantát.

2023. máj. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kozmetikus vagyok bár nem gyantázok már (férfi vendégem nem is volt erre). Az, hogy kipattog-e a bőröd nem lehet előre megmondani, az sem mérvadó, hogy a borotvától kipattog-e vagy sem. Megfelelő előkezelés, fertőtlenítés, technika és utóápolás mind-mind fontos. Arra figyelj, hogy ha van valamilyen allergiád, amiről tudsz, jobb, ha már bejelentkezéskor elmondod (remélhetőleg rá is kérdez majd), hogy a kozmetikus fel tudjon rá készülni. Ahogy a 4-es is írta, segítened kell majd a folyamatnál feszíteni a bőrt, illetve ha bármi gond van szólj azonnal (pl. ha az első gyantacsík után úgy érzed túl nagy a fájdalom).
2023. máj. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A kipattogzást az okozza, hogy a szőr elkezd kinőni a bőrön belül. Ez nyilván nem történik meg, ha hagymástul kitépik, viszont pont a kitépkedés miatt más irritációi lehetnek a bőrnek.

De azt mondanám, még mindig jobb. Legalábbis utána...

2023. máj. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Foglaltam időpontot jövő hétre olyan kozmetikushoz, aki férfi intimet is vállal. Addigra pont megfelelő hosszúságú lesz a fanszőröm. Remélem nem lesz gáz. Biztos látott már mindenfélét
2023. máj. 23. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!