Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lesz olyan szép fényes...

Hogyan lesz olyan szép fényes és puhának ki néző hajam mint a TikTok videókban a lányoknak szokott lenni?

Figyelt kérdés
Az én hajam nagyon szálkás és fénytelen, sokat volt festve is, de már egy fél éve nem festem és már nem is szeretném, de szeretném hogy nekem is olyan szép egészséges hajam legyen, mit tegyek, hogy olyan legyen nekem is?

2023. máj. 18. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
használj szűrőt a telefonon...
2023. máj. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Akiknek már ilyen természetellenesen fényes a haja biztos, hogy filtert is használ, olyat nem érdemes célnak kitűzni. Viszont az egészségesebb haj érdekében használhatsz rozmaring olajat vagy vizet, olyan hajmaszkot amit hosszabb ideig rajta kell hagyni, valamitn átváltani mikroszálas törölközőre. Estleg érdemes magadnak otthon többször vágni a végéből (szigorúan erre kitalált ollóval!).
2023. máj. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Biztos nem paróka? Egy minőségibb darab sokaknak már nem tűnik fel, pláne ha még egy filter is van rajta.
2023. máj. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%
Nullásgép és paróka.
2023. máj. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

5, nullásgép se kell ám, a fekete csajok baromi profik ebben. A hajat paróka sapka alá be, nem látszik meg, vállig érőt pl simán el lehet suvasztni. A hosszabbat is, azt általában lefonják cornrowba, aztán nem foglal sok helyet.



Pl Kylie Jenner kék ombre haja, Kim K hosszú szőkéje is paróka volt.

Az összes fekete popsztárnak is az van, Beyonce, Niki Minaj, Megan T Stallion, stb.


A paróka úgy van kialakítva, hogy van rajta babahaj, ki van szedve a választék, és a mesh amibe bele vannak horgolva a hajak lehellet finom.


A haj maga pedig sokszor emberi, pl indiában szokás templomban adományként kopaszra nyiratkozni, amit aztán jó pénzért eladnak nyugatra. Ez a pegalja, de vannak egy csomóan, akik azért növeszik meg, hogy eladják.

Szintetikus is van, már abból is van olyan, hogy irl sem mondod meg, hogy mű.

2023. máj. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Számít egyrészt a színe. Egy sötétebb haj optikailag fényesebb, mint egy világosabb színű. Egy egészséges haj meg nyilván fényesebb, mint egy karosodott.


Ha nagyon karosodott, akkor kb 1 év mire úgy igazán helyre jön.

Ápolásban meg ami nálam bejott az egyrészt az, hogy a termékek egy része professzionális(hajpakolás és a leave-in). A hajpakolás mindenképpen keratinos/proteines legyen.


Illetve rendesen megszaritva fényesebb a haj, mint egyébként.

2023. máj. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%

4-est hagyjátok, szerintem ő a szokásos kopasz fej fétises, aki minden hajas kérdés alá odaírja ezt.


Egyébként pedig a többi előttem szólóval egyetértek, a filterrel teli videót ne vedd alapul se haj se bőr tekintetében, mert az nem a valóság. Ha a haj egészséges akkor szép fényes is de az ápoláson kívül számít a korod is. Nekem a 20-as éveimben gyönyörű, egészséges, szögegyenes és fényes hajam volt pedig nem törődtem vele úgy ahogy kellett volna. Most a 30-as éveimben mindent elkövetek, ápolom, odafigyelek mindenre, mégis olyan mint a szénakazal és foltokban elkezdett hullámosodni (igen, foltokban, nem tincsekben).

2023. máj. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Videoszerkesztő kérdése az egész..
nov. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!