Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyűlölök hajat mosni mert...

Gyűlölök hajat mosni mert zavar ha a homlokomra folyik a sampon nagyon csípi a bőrömet és a szememet is, ezért már több mint egy hete nem mostam hajat. Szerintetek az nagy baj? Ti hány naponta mostok hajat? Mást is zavar a sampon?

Figyelt kérdés
Fürödni mindennap fürdök de azt se szeretem, csak este fürdök. Balatonra se szeretek lemenni fürdeni meg a termál fürdőket se szeretem. Szerintetek miért zavar ha ki ázik a bőröm és a szemembe is belemegy a víz?

2023. máj. 23. 07:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Pro tip: csukd be a szemed :D
2023. máj. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha csípí a bőröd akkor valószínűleg allergia. Érdemes lenne másik sampon után nézned vagy kideríteni mire vagy allergiás.
2023. máj. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%
Csukd be a szemed mielőtt a fejed közelébe viszed a tusfejet, és dönts hátra a fejed, úgy nem folyik sem a homlokodra, sem a szemedbe. Egyébként nyilván egészségügyi problémák adódhatnak, mert belemegy a por, ráesik a redvás eső (nem véletlenül nem iszunk esővizet), zsírosodik, hosszútávon össze is áll és iszonyatosan viszketni fog. Egy darabig száraz samponnal el tudsz vegetálni, de az nem megoldás. Próbáld meg más hőmérsékleten, vagy esetleg ásványvízzel, hátha a csapvízben van valami ami irritálja a bőrödet. De szerintem ez egy bőrgyógyász látogatást is megérne, mert nem természetes hogy így reagál a tested a vízre.
2023. máj. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Belehajolsz a kádba vagy a mosdókagylóba, és a porbléma meg van oldva.
2023. máj. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
0%
Úristen
2023. máj. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
61%

Legyél "no poo"

A mozgalom hívei szerint a fejbőr és a haj képes átállni az öntisztításra. Hajrá.

2023. máj. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%

Ha kádatok van, az a legegyszerűbb, ha behajolsz és úgy mosol hajat. Én is így szoktam, hátrahajolva nem bírom rendesen megmosni, és nagyon idegesít is, hogy közben ott ülök vizesen, a vizes hajam meg hozzáér a hátamhoz.

Mondjuk nekem hosszú hajam van, a kérdésből nem derült ki, nálad mi a helyzet.

2023. máj. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
19%

Elet nagy problemai…

Fogadjuk, hogy eddig anyuci apuci segitett

2023. máj. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
Ha ennyire csípi a bőrödet valószínűleg érzékeny vagy a samponra. Próbálj ki egy sensitive, "mindenmentes" sampont. Amúgy meg csukott szemmel moss hajat és nem fog belemenni sem a víz, sem a sampon.
2023. máj. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Könnymentes gyerek samponnal mosok hajat pedig 18 éves vagyok és az is csípi a bőrömet. Nem értem miért.
2023. máj. 23. 11:57
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!