Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vannak olyan fiatal srácok,...

Vannak olyan fiatal srácok, akik csak nyáron borotválják a fanszőrüket?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok, én csak nyáron szoktam borotválni a fanszőröm és a hónaljszőröm. Más is van ezzel így főleg 30-as korosztályig? Lányoknál biztos csak kevesen vannak.

2023. máj. 23. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:

26 éves vagyok

Kondizom és úszom ezért rendszeresen leszedem a fanszőröm a heréimnél is és a hónaljam

Hónalj szőrtelenítés nálam alap

Dezodor sokkal jobban felvihető kevésbé izzad és esztétikusabb

2 naponta átmegyek rajtuk philips oneblade testszőrnyíróval így nem pattog ki

2023. máj. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak nyárra szoktam,viszont én a teljes testemről.mert nagyon szőrös vagyok és szégyellem.
2023. máj. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is csak nyáron borotválom, de csak a hónajszőröm, fanszőrt hagyom, de volt már hogy azt is leszedtem. Máshol meg nem vagyok annyira szőrös.
2023. máj. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok szőrös típus és heti 3-4szer kondizom. Nyaranta 2-3szor borotválom le a farkamnál és a zacsimről. A nagy hőségben a hosszú fanszőr nekem viszketni szokott. A hónaljat pedig ilyenkor kéthetente, mert előfordul, hogy ujjatlant is hordok.
2023. máj. 26. 19:48
 5/8 anonim ***** válasza:

1es vagyok kérdező

A hónaljat szerintem érdemes egész évben lenyírni főleg hogy kondizol is

Sokkal kevésbé izzad és a dezodort is könnyebb felvinni

2023. máj. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 21 vagyok és én is csak nyáron szoktam leborotválni a fanszőrömet. Elég macerás művelet, ezért télen csak akkor kínlódok vele, ha mondjuk termálfürdőbe vagy szaunába megyek. A hónaljamat is nyáron rendszeresen szedem, kb. hetente, de télen azzal sem foglalkozok annyit. Max. ha nagyon bundás akkor szedem le.
2023. máj. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hónaljat és Fanszőrt is csak alkalmanként szedem le. Szerintem 1-1,5 havonta jut eszembe, és akkoris csak rövidebbre vágom. 31F
2023. jún. 2. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pár évvel múltam 30. Ha ez kizáró ok, akkor ne vedd figyelembe a válaszokat!

Én is csak nyáron szűrtelenítek hónaljt és nemiszerv környékét. Ősztől tavaszig úgyis úgy "be van csomagolva" hogy senkinek nincs esélye még csak a szőrszálak végét sem meglátni. Másrészt télen nem jellemző, hogy izzadjak. Nyáron zavar, ha tocsog a szőröm.

2023. jún. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!