Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikor festhetem újra a hajamat?

Mikor festhetem újra a hajamat?

Figyelt kérdés

Pár hónappal ezelőtt befestettem a természetes barna hajamat a Palette (Delux) 7-77es és a (sima) 8-77esével. Azóta lenőtt, szóval tegnap újrafestettem, viszont a 8-77es helyett 6-88ast kevertem, mert a másik sehol sem volt. Naivan azt hittem, hogy nem nagy cucc ez a csere, hisz amúgy is csak a kisebb adagot cserélem ki. Na már az ezelőtti festés után egy szép, természetes hatású vöröset (mint amilyen Kendall Jennernek volt) kaptam, a mostanit túl intenzívnek találom. Túl vörös, szinte már piros. Nem tetszik és minél hamarabb át szeretném festeni, mert eleve egy alkalom miatt vágtam bele tegnap.


Arra gondoltam, hogy veszek egy Deluxe 7-77est és újrafestem, de nem szeretném tönkretenni a hajamat. Nagyon nem ajánlott, vagy még azért belefér holnap egy festés?Természetesen nem fogom elkövetni a hibáimat, majd csinálok próbatincset és figyelmes leszek.



2023. máj. 24. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Meg fogja viselni kicsit, de tönkretenni nem fogja. Viszont hiába festesz rá ha az a bajod hogy túl élénk.
2023. máj. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ujrafestheted, nem lesz semmi, sokszor megcsinaltam már.
2023. máj. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

8.77 helyett 6.88-at keverni elég komoly változás, nem is értem, mit vártál.

Ráfesthetsz, de jobb lenne, ha előtte kopna egy kicsit a vörös. Így nagyon át fog ütni

2023. máj. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hamar elkopott a festék, szóval elvoltam az intenzívebb színnel is,főleg amikor már halványabb volt. Végül 3 hónappal később festettem újra egy nagy adag 7.77essel, mert 8.77et továbbra sem találok sehol.

Köszönöm a válaszokat!

2023. szept. 29. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!