Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit/melyik eszközt ajánlanátok...

Mit/melyik eszközt ajánlanátok "borotválkozáshoz"? Részletek lejjebb.

Figyelt kérdés

Eddig nem nagyon használtam elektromos borotvákat, leginkább a régi alap fejcserélőset használtam, de már hogy egyre idősebb vagyok (19F), és jobban meg több helyről nő a szőröm elgondolkoztam, hogy jó lenne már váltani. Pláne mivel nem mindenhol akarom teljesen bőrig leborotválni magamat. (például a lábamon nem csupaszra, csak fazonosra)

Hosszú keresgélés után, kettőt találtam ami így hozzáértés és tapasztalat nélkül jónak tűnik.


Az egyik az a [link]

Sok helyen olvastam, hogy jó, meg a kialakítását is sokan dicsérték.


A másik az pedig a [link]

Ez egy kicsit csalóka, mert nem csak egy dolog van benne, hanem van benne orrszőr nyíró is egyéb dolgokkal. Szintén sok helyen láttam hogy jók a termékeik, csak drágák. Viszont ha már egyszer veszek, akkor inkább jobbat veszek, nem akarok állandóan visszajárni, hogy vegyek újat, vagy valamit hozzá mert nem jó/szétesik, stb...


Hogy konkrét felhasználási helyeket mondjak: Arc, Has, Hónalj, Az egész láb, és az intim részek.


Bőrig teljesen leszedve leginkább a: has, hónalj, és az intim részeket használnám.

Fazonra igazítva pedig az Arc, és a láb részt használnám. (+ orr szőr)


Nem tudom kell e ilyen pontos leírás, de abszolút kezdő vagyok. :D


Csatolok egy szavazást a kettő között, de ha esetleg részletesen írnátok kommentben véleményeket, más javaslatokat, tapasztalatokat annak jobban örülnék. :)



2023. máj. 26. 14:48
A kérdező szavazást indított:
ER-GK80-S503
MANSCAPED
1 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
Az arcodra használj kifejezetten arra való villanyborotvát, azt arra fejlesztették ki. Sokat próbáltam már, biztosan állítom, hogy minél drágább, annál jobb. A testre használatossal egészen más a helyzet. Úgy írd a keresőbe, hogy elektromos testborotva és már 10 körül egészen jók vannak. (Lehet, emelkedett már, én 12 ért vettem egy éve). Philips,Remington. Teljesen jó, oda fölösleges 30 ért venni.
2023. máj. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is arcra külön eszközt használj. Én Bodygroom-ot használok testre, arcra is van Philips márkájú körkésesem, de oda inkább a pengés Gillette a favoritom.


Szóval a két linkelt kütyüről nincs tapasztalatom, de a Pana szimpatikusabb a hosszbeállítás sokfélesége miatt.

2023. máj. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én philips onebladet használok arcra hónaljra hasra és mellkasra

Trimmelni is nagyon jó meg teljesen leszedni a szőrt is

2023. máj. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!