Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnèk mèg a hajhullás...

Mit tehetnèk mèg a hajhullás ellen?

Figyelt kérdés

Pajzsmirigy miatt maszkulin típusú hajhullasom van,ami sajnos egyre csúnyább és csúnyább..

23 eves vagyok,teljesen tonkre tesz,hogy fiatalon megkopaszodok..

Már nagyon sok mindent kipróbáltam,de semmi nem használt.

Kollagén,Ricinus olaj, rozmaring olaj, különböző vitaminok és tabletták,most Dr immun tablettát szedek.

Hajszeszt is próbáltam már,abból a Varga hajcseppet,és a parusant is,de sajnos egyik sem vált be.

Valaha ott még nőhet vissza haj?

Mit javasolnatok,ami talán segíthetne?


2023. máj. 29. 21:16
 1/4 anonim válasza:
Minoxidil ami az egyetlen ami tud segiteni !! De egyetlen baj van csak , hogy ha abbahagyod a szer használatát vissza áll olyanná amilyen volt szóval életed végéig használnod kell
2023. máj. 30. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Orvost is kérdeztél róla vagy csak próbálgattál amit neten/boltban láttál?
2023. máj. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Ne görcsölj ezen, felesleges emiatt tönkretenni magad. Borotva, konditerem, és élvezd a legkirályabb stílust a világon.
2023. máj. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nő vagyok..

Igen,kérdeztem orvost is,O azt mondta használjam azt amit eddig.

Mondtam,hogy hiába használom hónapok óta,semmi változást nem látok.

Azt mondta legyek türelmes,1-2-3 hónap,mire kifejti a hatását egy dolog.

Volt amit több mint fél évig használtam feleslegesen

2023. máj. 30. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!